Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy férfival akinek van már gyereke?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy nagyon régi ismerősöd aki iránt régóta érzel barátságnál többet, elkezd közeledni feléd viszont van már felesége és gyereke is. Hibásnak éreznéd magad ha felbomlik a házasság, miközben nem te kezdeményeztél?
2021. aug. 1. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

2 külön kérdés,de sebaj.


Nem jönnék össze gyerekes férfival. Soha, de soha. Ott lenne állandóan a nyűg, meg az ex. Kizárt.


Ahol meg harmadik fél miatt válás van, az jobb is, ha előbb történik, mert nem voltak összevalóak.


26/N

2021. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nem azért, mert gyerekellenes vagyok, nekem is van egy. Hanem azért, mert nem tudnám elviselni, hogy jelen van az exnő az életében. Biztos kedves meg szép meg jó, de én előítéletes lennék és inkább megkímélem magamtól az egész családot azzal, hogy nem kezdek apukával. Ha az anyuka meghalt vagy lemondott a gyermekről az egész más tészta, akkor nem zavarna.
2021. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem jönnék össze gyerekes férfival.

Sem olyan férfival, aki a párja mellől kezd el ismerkedni velem.

2021. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha már elvált és van gyereke, akkor nem zavar, nem akadály.

De sosem lennék senkinek a szeretője, akár van gyerek akár nincs. Nekem a hűség egy kapcsolat alapja. Aki erre képtelen, az nem nekem való.

2021. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert a gyerek miatt sosem tud igazából elválni a nőtől.
2021. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Mindkettőre választ ad, hogy nálam az, hogy valaki apa, instant... mi az afrodiziákum ellentettje?
2021. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Elvált nő és anya is vagyok, így nekem abszolút OK, ha a korban hozzám illő férfinak is van gyereke.

(40+ kategória).


Az viszont nem OK, hogy felesége van. Elvárom azt, amit én is nyújtani tudok ezen a területen is:

- rendezett élethelyzet jogilag (lezárt válás!), anyagilag (egzisztenciális függetlenség!)

- normális stílus, hangnem a volt házastárssal (aki nekem nagypofával a volt feleségét szidja, az egyszerűen nem kell). Korrekt ember normálisan válik, nem cirkuszol, nem paláverezik, nem a rendőrök igazgatják a láthatásokat, nem a bíróságnak/gyámhatóságnal/gyerekvédelemnek kell állandóan és éveken àt igazságot tenni az elmérgesedett felek között piszlicsáré dolgokban is

- a saját gyerekével normálisan, illő módon, szeretettel és anyagilag is felelősen (!) foglalkozik. Ugyancsak nem kell az olyan “apák gyöngye”, aki a megítélt 40-50 ezer forintos tartásdíjon hörög, hogy a sz*rszemét exe műkörmösre költi meg ilyenek :)

- egészséges (!) viszonya van a gyerekével, vagyis attól, hogy hetente/kéthetente látja, vannak számomra is elfogadható, normális, következetes nevelési elvei. Vagyis nem csókolgatja szájon Mucikát, nem vesz meg szàmolatlanul mindent Ödönkének, mert különben az veri magàt a földhöz tizenévesen is, tud kommunikálni az exével kultúráltan a gyerekkel kapcsolatban (nem mindennap!) és a láthatásokon nem lepasszolja (pl mamának) a gyerekét vagy az xbox elé löki, hanem tényleg szülőként viselkedik.


Higgadt, normális ember és apa, nem a hivatalok között pörög az igazát keresve, nem filléreskedik a saját vérével.

(Intelligensen válik és a volt feleségét is emberként, szülőtársként tiszteli, mert anno sem csak besikerült a gyerek meg a házasság)


- nem egy szakajtónyi gyereke van több anyától, mert az felejtős. Legfeljebb egy vagy kettő ugyanattól a nőtől.

A házasságból nem megnyomorítva szàllt ki, sem anyagilag, sem pszichésen.


Egy szint felett nem nagy elvárások ám ezek, nekem is sikerült.


...ám kapcsolatban élő, gerinctelen, szerető után koslató alak soha, semmilyen módon nem kell :)

2021. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6. az afrodiziákum ellenszere ebben azt hiszem a VÁGYÖLŐ.

(Anafrodiziák, ha nagyon görögösködni szeretnél :)

2021. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
7.! Remélem van olyan, aki minden kitételnek megfelel. Én még nem láttam olyat, max. filmekben.
2021. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9.-nek. Biztosan van férfiban is, ha én is normálisan el tudtam válni és nem albiban, igénytelenül, cigitöltés közben a családira várva “nevelek” egy mobil elé lökve egy kis Mauglit :D


De igen, igazad van, sajnos a legtöbb válás nem ilyen. Én elég szomorú szoktam lenni, mert csinos, értelmes nő vagyok, nem gond az ismerkedés és a korosztàlyomban is sok értékes, jóképű férfi próbálkozik.


De amikor arcba kap, hogy a randin (!) ordítozik a telefonban a volt feleségével, hogy Mucika legginsét oda tette a kanapéra (ergo a volt feleség bejárkál a házba :), akkor lejövök az életről picit.

Volt olyan randim is, ahol harmadjára bújt ki a szög a zsákból, hogy az egyébként tök szimpatikus, normálisnak, rendezettnek tűnő férfi valami legalja, nőket gyalázó, ilyen “férfihang” színvonalú internetes csoport alapító tagja és - bár nem jogász volt- valami aláírásos kezdeményezés szülőatyja, aminek a lényege is valami elborult, nőket ekéző borzadály volt és Strassbourgba akartak vonulni vele.

Vagy amikor “éppen válik” egy nettó 3 éve, meg munkahelyet akar váltani, mert a “sz*rszemét” ex kérte a fizetésből való azonnali munkáltatói GYT-t (apuka szerint ugyanis TÚLZÁS) a jövedelme 20%át ELRABOLNI :D


Most ezeken így utólag vigyorgok, de azért ezek egyike sem a méltó színvonal, na...

2021. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!