Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már részetek viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek viszonzatlan szerelemben?

Figyelt kérdés
Vagy úgy hogy ti voltatok oda valaki iránt, vagy fordítva, de a másik fél azt nem viszonozta. Mi lett ennek a vége?
2021. aug. 30. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Volt.


1. Eletemben először voltam szerelmes 15 évesen egy akkor 18 éves iskolatársamba, felettem járt 2 evfolyammal. Rosszfiú típus, de mellé rendkívül intelligens, intellektualisan kiemelkedő és rendes. Csak éppen ő volt a gimi nagy kanja, minden lány odavolt érte és azt dugott meg akit csak akart.


Nem tudta hogy en mit érzek, alig vett észre, én nagyon-nagyon gyerek voltam hozzá képest akkor.


Semmi nem lett. Elmúlt magától.


2. Jelenleg nem vagyok szerelmes de kezdek beleszeretni valakibe akinek kapcsolata van. Ő is bír engem, ez nyilvánvaló, de egyebekről nem tudok.

Rossz érzes persze, de nem hagyom hogy emiatt rossz kedvem legyen, nem vagyok az a sokáig magam alatt lévő fajta.

2021. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban csak az volt.
2021. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt.

Én nagyon beleszerettem abba a nőbe, annak ellenére hogy csak barátság extrákkal-nak indult.

Többször beszéltem neki róla hogy részemről ez több. Sajnos ő nem úgy érzett mint én...

Nehéz volt, nagyon.

Még most is vannak érzéseim felé, évek múltán is.

Tudom hogy el kell felejtenem azt hogy köztünk komoly párkapcsolat legyen.

Néha még találkozunk, de csak beszélgetés szinten, és néha írunk egymásnak. Ennyi.

2021. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak az volt :(
2021. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban, ilyen ez ha nem vagy jó pasi. :D
2021. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy csomó. Változó végkimenetellel.
2021. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ez nálam évekig tart. Szóval az elmúlt 20 évben kétszer is, sokáig.
2021. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majdnem mindenkinek volt legalább egy ilyen esete.

Mindkét oldalon álltam, mindkettő rossz.


Volt, hogy megpróbáltam legalább találkozni az illetővel, aki iránt nekem nem voltak érzéseim, de nem alakultak továbbra sem, így inkább hagytam.

Amikor meg én koppantam, az is nyilván borzasztóan rosszul esett, kellett pár hónap, mire túltettem magam.

2021. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak ilyenben volt részem.
2021. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egészen 28 éves koromig csak az volt (azt hittem). A két ember, akivel összejöttem előtte, azok közölték pár hónap után, hogy amúgy nem szerelmesek belém, csak együtt vannak velem. Mindkettő totál meghitt pillanatban tette ezt.

Aztán 28 évesen azt hittem itt a nagy szerelem és ő is szeret.

Most kezd kiderülni-több év után, hogy valószínű részéről ha nincsen ló, jó a szamár is kategória vagyok. :)

2021. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!