Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak Ti értékelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak Ti értékelnétek azt ha a nő utazna el, hogy láthasson titeket?

Figyelt kérdés

150 km ( de busszal és vonattal , több átszállással közelíthető meg csak) vagy ez hülyeség és inkább Ne tegyem? Focimeccse lesz és ott tudnék vele beszélni ...vagyis nem a meccsen persze mert ott játszik, hanem utána.

Mit gondoltok?

Jah és másik dolog vigyek valamit neki ajándékba ? Vagy az már túlzás lenne?


2021. szept. 5. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akkor látogasd meg, amikor focimeccse lesz. Eléggé félre sikerülhet.
2021. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Pincsiség lenne
2021. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, mit szólna hozzá, van-e kedve. Egyáltalán nem is biztos, hogy meccs után ráér. Másrészt, ha igen, akkor hadd készüljön fel rá.

Ajándékot meg ne vigyél.

2021. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1 miért sikerülhet félre?
2021. szept. 5. 14:53
 5/17 A kérdező kommentje:
3. Meg akarom lepni. Ha nem ér rá, elfogadom.
2021. szept. 5. 14:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ideális ilyen távoli helyről átjárkálnotok egymáshoz? Ez sokba kerül és még időigényes is.
2021. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6 Most még ingyenes, aztán meglátjuk, hogy alakul. Valakit aki tetszik és jól is alakulhat, nem engedek el amiatt ,nem vagyok lusta utazni.
2021. szept. 5. 15:01
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas
2021. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8 Miért szánalmas? Ha valaki esélyt sem ad a dolognak, meg se próbálja az szánalmasabb szerintem. Jobb tenni érte amit szeretnék, mint otthon várni a sült galambot....
2021. szept. 5. 15:22
 10/17 moozygoo ***** válasza:
78%

Ajándékot ne vigyél, de menj el nyugodtan, biztos örülni fog neki.


Anno volt egy távkapcsolatom, 230km, én heti kb 2x jártam, ő nagyon ritkán akkor is csak azért mert a családjához ment és ők közel laktak.

Elég szar volt hogy mindig csak én mentem ő meg önszántából sose.

2021. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!