Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogy gondolta a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy gondolta a lány? Szerintetek is undorító aki ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Velem kezdett el először ismerkedni. Pár hét múlva jött egy másik, egy ideig mindkettőnkkel ismerkedett. Aztán másik fiút választotta. Engem meg csak úgy otthagyott, nem mondott semmit hogy miért. Pedig én már megszerettem őt. Meg ő sem csak barátként akart volna engem.

Évekig nem tudtam róla semmit. Aztán meg amikor újból előkerült, elvárta volna hogy úgy viselkedjek vele mintha misem történt volna. Ha ilyen sokáig nem tudtam róla semmit akkor mit várt? Meg tudta hogy én már megszerettem őt, ennyire nincs lelke ennek a lánynak?

Szóval ahogy szakítottak már jó lettem volna mégis.


Csak ki akar használni, vagy lehet szeret még engem?


2021. okt. 26. 06:30
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Nekem olyan deja vu érzésem van, nem írtál ki már régebben hasonló kérdést? Az én véleményem az, hogy akkor jó vagy, amíg nincs másik, aki jobban tetszik neki.
2021. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Évekig nem tudtál róla semmit és nem sikerült továbblépni? A csaj hibázott, de csak a te részedről tudjuk a sztorit,az ő verzióját nem ismerjük. Több mint valószínű hogy te sem vagy vétlen.
2021. okt. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Attól nincs lelke, higy elutasitott????????

Igért bármit? Hülyitett? Vagy csak esélyt adott? Mert k*rvára nem mindegy. Az a másik jobb volt nálad. Ennyi! Fogadd el, lépj tovább.

Tinikategoria.....

2021. okt. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
30%
Simân elküldöd a déli hatàrra burekért és szvsz.
2021. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Jó lenne, ha leírnád részletesen, hogy mi történt.

De abból, amit eddig olvastam, egyáltalán nem undorító a lány viselkedése. Attól, hogy szàmodra szomorú, még nem lesz undorító, hogy mást vàlasztott csak mert te megszeretted. Az a te dolgod, hogy te mit érzel, ő pedig mást érzett. Ennyi.

2021. okt. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Beképzelt kis majom. Semmi komolyat az ilyennel!
2021. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem is az a gáz hogy mást választott, hanem hogy ennyi idő után most mégis veled foglalkozik. Igaza van az egyesnek,már kiírtad ezt a kérdést,emlékszem rá.

Nekem egyébként sántít a sztori.

Ok nélkül lelép, mással jön össze, majd évek múlva neked kuncsorog. 🤔

2021. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Előtte se szeretett, de ha szeretne, akkor már nem undorító, vagy most ez hogy van?
2021. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Most arról hogy te már az ismerkedés alatt beleszerettel ki tehet? Nem ő, hanem te.

Gondolom randiztatok párszor, beszelgetetek és úgy gondolta nem tartozik neked semmivel és valaszthatja a másikat. És valóban így is volt. Az hogy most felkeresett valóban gáz de az is hogy téged ez foglalkoztat. A megfelelő reakció tőled az lenne hogy tudomásul veszed hogy megkeresett de nem foglalkozol vele mert nem érdekel.

2021. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

És ezt így elmondta hogy mindkettőtökkel ismerkedik egyszerre?

Vagy miből gondoltad?

Nem vagyok biztos benne hogy itt te vagy az áldozat.

2021. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!