Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogy gondolta a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy gondolta a lány? Szerintetek is undorító aki ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Velem kezdett el először ismerkedni. Pár hét múlva jött egy másik, egy ideig mindkettőnkkel ismerkedett. Aztán másik fiút választotta. Engem meg csak úgy otthagyott, nem mondott semmit hogy miért. Pedig én már megszerettem őt. Meg ő sem csak barátként akart volna engem.

Évekig nem tudtam róla semmit. Aztán meg amikor újból előkerült, elvárta volna hogy úgy viselkedjek vele mintha misem történt volna. Ha ilyen sokáig nem tudtam róla semmit akkor mit várt? Meg tudta hogy én már megszerettem őt, ennyire nincs lelke ennek a lánynak?

Szóval ahogy szakítottak már jó lettem volna mégis.


Csak ki akar használni, vagy lehet szeret még engem?


2021. okt. 26. 06:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

Most elolvastam újra a kérdést.

Azt mondod, a lány csak barátként tekintett rád, el is mondta.

Az sem hangzott el, hogy újra felbukkant és párkapcsolatot akarna veled.

Nem lehet, hogy egyszerűen csak rád írt, hogy mi újság veled?

Valszeg most sem akar semmi extrát, csak barátkozni, te drámázod túl.

Ha neked ez nem fér bele, akkor mondd neki, hogy nem akarsz vele barátkozni, ennyi.

5 voltam.

2021. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Biztosan le leszek pontozva, de azért leírom. Nekem már volt olyan hogy két férfi közül nem választhattam azt akire vágytam. Nyomós okom volt és nem volt más lehetőségem.

Ne ítélkezz, amíg nem kérdezted meg tőle, hogy mi is történt akkor.

Talizzatok és beszéljétek!

2021. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!