Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek bele szeretem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek bele szeretem egy lányba aki a 2-3-dik unaka húgom igazából nem együtt nőtünk fel kicsinek együtt voltunk de elköltöztek De vissza is jöttek.Már pár éve tetszik de csak most jöttem rá hogy belé szeretem.Nagyon szép 18 éves én 21...?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok szóval nagyon szép csinos egy kicsit nehéz eset meg zárkózott.Egy barátja volt ha jól tudom.De nagyon aranyos és eredeti önmagát adja.Mondjam el neki?
2021. nov. 9. 00:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valaki volt már hasonló helyzetben ? És mielőtt valaki jön azal hogy undorító meg vérfertőzést lehet kapni..De a szívnek nem lehet parancsolni el akartam folytani az érzéseimet de nem megy!
2021. nov. 9. 00:13
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Mi az, hogy “2-3-dik unokahúgod”?

Harmadfokon vagytok unokatestvérek? Az már elég távoli rokonság.

Az olyan, mintha a gyerekem az unokahúgom unokájába lenne szerelmes.

2021. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

1-es vagyok.

Azért persze az emberek 99,99%-ban ott van, hogy rokon. Tehát érthető az elutasítás.

2021. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha sejted,hogy ezt akár ő is viszonozná, tálalj ki. Viszont ha nem érzed felőle aromantikus érdeklődést, inkább hagyd.
2021. nov. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mivan ha jol titkolja az érzéseit ugy ahogy én előtte? De azért megpróbálom veszteni valóm nincs
2021. nov. 9. 03:28
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne támadd le direktben. Próbálj úgy udvarolni, dicsérni, hogy ha elutasítana, vissza tudj táncolni, hogy “félreértett, büszke vagy, hogy ilyen csinos, értelmes rokonod van”.
2021. nov. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

"És mielőtt valaki jön azal hogy undorító meg vérfertőzést lehet kapni.."

Csak a pontosság kedvéért. Vér mérgezést lehet kapni, pl. ha belelépsz egy rozsdás szögbe. A vér fertőzést te csinálod. Az az a jelenség, mikor közeli rokonnal fekszel le, esetleg csinálsz gyereket. De esetetekben ez sem áll fenn, mert távoli rokonod, tehát még ha gyereket vállalatok is szinte veszélytelen.

Bár ettől még tabu. Tehát, ha ő nyitott is lenne, a családotoknak is lesz egy véleménye, amit valószínűleg nem titkolnak majd el. Ezzel is érdemes számolnod.

Ahogy fentebb is írták, finoman közelíts és kiderül, ő hogy áll a dologhoz.

2021. nov. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer én is együtt voltam a 2376-ik unokahugommal. Noé volt az egyik ősünk.
2021. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kivéve, hogy a te szüleid is sanszosan unokatestvérek.
2021. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#9 A te apád meg a bátyád.
2021. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!