Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit szólnátok ha random felkeresne titeket egy nő aki azt se tudtátok eddig, hogy a világon van és szerelmet vallana, és rajong értetek?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel az illető szingli. Aki házas, kapcsolatban van nem játszik.


Van aki örülne ? Vagy azt godnolná átverés ? Vagy mit ?? :)


29N 31 F ha ez számít valamit


2022. jan. 3. 10:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nemtudom leírni, úgy, hogy ne legyen felismerhető. Kb nyár óta ismerem vagyis làtásból. Tetszik a külseje a stílusa, voltam több meccsén is és tényleg nagyon szimpatikus a viselkedése alapján is. Jó a szerelem így kicsit túlzás de tényleg mintha az lenne :) lángolás.
2022. jan. 3. 10:48
 12/24 A kérdező kommentje:
És igen, tisztában vagyok vele, hogy ez nem felnőtt nőkre jellemző hanem kamasz lányokra , de nem akarok hazudni ezt érzem!
2022. jan. 3. 10:49
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Ja bizgerálja a pillangóidat h elérhetetlen. Ez nem szerelem csak nő vagy. 😂
2022. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13 mivel azt sem tudja, hogy én mit érzek nemtudom elérhetetlen e….


És nem, ez nem attól függ nő e valaki… Eddig sosem volt ilyen az életemben!

2022. jan. 3. 10:53
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint valamit sportol, ez alapján vagy 50 000 ember lehet. Miért nem mész oda meccs után, beszélgetsz el vele? Lehet a 3. mondat után kiábrándulnál!
2022. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

Amit érzel az gyerekes rajongás, nem szerelem, hiszen még csak nem is ismered (nem, attól, hogy tűnik valaminek és távolról milyen, semmit sem jelent), normális férfi egy ilyen vallomásra bólint, majd a jövőben messziről elkerül, mert ez nagyon nem egészséges elmére utal.

(#1-es voltam)

2022. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

15 Csak hobbi szint, nem nb1.

Odamenni annyi ember előtt nem merek.


16 írtam, igaz a szerelem túlzás de vonzó és szimpatikus :)

2022. jan. 3. 11:00
 18/24 anonim ***** válasza:
98%

Vedd fel vele a kapcsolatot facen vagy valahol, hogy ne haragudjon amiért Így ismeretlenül írsz de nagyon szívesen megismernéd ha lehet mert szimpatikus neked.

Nehogy letámadd hogy oda Vagy érte stb stb mert valószínűleg rögtön el fog kerülni és azt fogja gondolni hogy bolond Vagy...

2022. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%

1# Rendőrt?? :DDD És mit mondanál? "Segítsenek, egy nő dugni akar velem"


Életre szóló téma lennél az őrsön, az biztos!

2022. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%

19

Az ilyen felfokozott érzelmi világú emberek, nő is és férfi is, nem csak szexet akar, hanem rajongani, megszerezni, az életed részévé válni, kontrollálni nagyon veszélyes játszmák ezek.

Sok film és könyv készült már ebből a témából, érdemes figyelembe venni és nem elbagatellizálni.

2022. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!