Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés

17 éves voltam mikor találkoztam a nagy "Ő"vel, barátok voltunk..viszont ő többet szeretett volna akkor még buta voltam nagyon, nem láttam a fától az erdőt...elveszítettem őt.

Azóta elment 6 év. Van amikor nem jut eszembe és vannak napok,hetek,hónapok amikor csak ő jár az eszemben és csak ő róla almodok.

Három évig volt kapcsolatom, szegyen vagy nem szégyen sokszor a kapcsolatom alatt is álmodtam vele.

Azt mondják csak egyszer jön el az igazi és azt nem szabad elengedni.. de én elengedtem, szerintetek van még ra esély hogy egyszer újra össze hoz minket a sors?

Hasonló tapasztalatok vagy jó tanács?



2022. máj. 29. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem ő az igazi, és főleg nem a nagy ő! Azért érzel így, mert nem lett belőle semmi.

Miért nem írsz rá, és kérdezed meg, hogy mi van vele? Ha nem jön össze legalább le tudod zárni magadban.

2022. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Velem is ez történt, kérdező.1-nek mondanám, h nekem is ő az igazi. 37 vagyok. Most készülök összeszedni magam, h 40 felett visszaszerezhessem majd .)
2022. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Hú de gyerekesek itt páran. Több nagy Ő / igazi is létezik a világon.

Több oka lehet annak, hogy valaki bemeséli magának, hogy csak egy igazi párja létezik, és róla ábrándozik. De szerintem főleg gyávaság miatt. Kényelmes minden vágyunkat egy személyhez kötni. Nehogy a világ felé nyissunk, mert akkor kiderülne, hogy mennyi lehetőségünk van boldogan élni.

És láthajátok a mellékelt példán, hogy ilyen téveszmékkel könnyedén le lehet élni egy egész életet.

2022. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Már ne haragudj, 3-mas, de pont a kérdező irta le, h van 3 éves új kapcsolata, akkor mire fel mondod, h nem nyit a világ felé ? Te már csak tudod, hány nagy Ő létezik... valaki sosem lesz szerelmes, valaki egyszer, valaki többször. Valaki olyan tipus, h az új kapcsolat feledtet vele minden régit, valaki ragaszkodó. Nem tudsz rajta változtatni, személyiségtipus. Miért lenne gyerekes ?
2022. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj rá, érdeklődj felőle. Jelezd neki kedvesen, hogy eszedbe szokott jutni, ezért úgy gondoltad, rákérdezel, hogyan alakult az élete. Aztán még bármi lehet belőle.
2022. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te egy általad kitalált, idealizált meséhez ragaszkodsz ennyire. Képtelen vagy ezt elengedni, azt hiszed nem lehet jobb.
2022. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne hallgass 6-ra, hisz nem is ismeri a szitut. Simán lehet, h tényleg ő a számodra legmegfelelőbb partner.


6- nak mondanám, hogy a kérdésről jut eszembe, hogy legalább 6 olyan fb posztot és kérdést ovlastam mostanában, hogy még harmincas emberek is ragaszkodnak a tizenéveskori szerelmükhöz, úgyhogy nem csak a kérdező ilyen. Ezért kell megoldani. Keresd meg és kiderül, h miylen együtt.

2022. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!