Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha eljön ide a faluba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljön ide a faluba és beszélgetünk a kocsiban az gáz ennyi idősen? Komoly kapcsolat céljából találkoznánk, nem fogunk lefeküdni 22N/29F

Figyelt kérdés

Első találkozó lesz viszont ő a városban lakik, és meg mellette 40percre.

Én, most csak sajnos, úgy tudnék találkozni hogyha eljön ide a faluba hozzám és beszélgetünk itt. Kérdezte, hogy hogy legyen nem tudom el merjem e neki mondani. Nem fog egy csicskanak gondolni ezert?

Este 11 felé tudnék vele találkozni. Az okokat nem írom le, de máshogy jelenleg nem tudok.


2022. jún. 24. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Ha érdeklem nem fogja gáznak gondolni
Nem gáz
24 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Én mellette 40percre*

Elírtam

2022. jún. 24. 15:11
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne bassz már, hogy még egy park vagy egy pad sincs ott.

De ha ennyire gáz, miért nem te mész fel, ha van kocsi?

Én így fel sem hoznám a dolgot, ultra gáz..

2022. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már kérdezted. Első randira ne hívj el egy férfit arra, hogy éjszaka üldögéljetek a kocsijában. Tiltja a mama meg a papa, azért van a titkolózás? Ha igen, mondd, hogy a városi könyvtárba mész, aztán találkozzatok is ott akár. Vagy bevásárolni, vagy bármi. Csak nappal legyen és emberek között.
2022. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom továbbra is tolod a kamu kérdéseid :). Múltkor még más volt a mese... Ráadásul alább véletlen nem a kérdező accountoddal válaszoltál egyszer, amit persze egyből törtöltettél... Ejnye-bejnye.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2022. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha ez egy netes ismeretlen, akkor pláne ne azzal kezd, hogy elmondod, hol laksz. Ha nem sikerül a randi, mégse az, akinek remélted, kifoghatod, hogy hiába mondasz nemet, odajár majd szerenádozni az ablakod alá. Ha így is szégyelled, az lesz csak igazán gáz.
2022. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem internetrol ismerjuk egymast. Csak ott kezdtunk el beszelgetni


4

Te mirol beszelsz?

2022. jún. 24. 15:31
 7/15 A kérdező kommentje:
3. Koszonom ,de en nem kerdeztem ilyet. Mindegy nem is olvasgatom tovabb mert megjelenik mindjart a sok hulye aki itt eli az eletet
2022. jún. 24. 15:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most te vagy a nő? Azért az sem mindegy. Ha ismerkedtek már egy ideje és ő is szeretne már nagyon találkozni akkor elmegy egynek, de azért nem az az idilli első randi akkor sem.

Én még mindig azt mondom, hogy inkább hozzatok össze egy rendes randit később.

2022. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyszer megkérdezted... ha meg nem te voltál, és nem troll vagy, elég gyanús, hogy rajtad kívül van még egy ennyire életképtelen 22-3 éves nő is. Egy komoly férfinál igenis ciki az, ha ki nem mersz menni a faun kívülre, mert fosol, és autós "beszélgetést" akarsz... a többség úgyis a dugásra fog asszociálni, arra, hogy könnyen kapható vagy.


Ha már tényleg nem tudsz odamenni hozzá a városba, és nem tudtok nálatok sem elmenni sehova, akkor csak sétálgassatok... jó az idő, nem fogtok megfázni. Jobb, mint "jaj, csak dumcsikázunk a kocsiban".

2022. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"a meg nem te voltál, és nem troll vagy, elég gyanús, hogy rajtad kívül van még egy ennyire életképtelen 22-3 éves nő is"


Szerinted melyik az életszerűbb...

2022. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!