Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy igazi felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi felnőtt kapcsolat?

Figyelt kérdés
A párom és én 30 évesek vagyunk. Alapjában véve ő éretten gondolkodik. Ő a nő. Vannak dolgok amit ha szégyen is, de nem tudom hogyan jó. Én szeretem ha ölel, csókol, kimondja, hogy szeret. De szerinte nem ettől kapcsolat egy kapcsolat. Csinálja Ő ezeket csak napi szinten ritkán. Szerinte attól jó egy kapcsolat, ha megtudunk beszélni mindent, tiszteljük egymást, oda figyelünk egymásra, vannak közös programok. Szerinte ez a szeretet jele és nem az, hogy össze vagyunk akaszkodva. Én lennék túl gyerekes?
2022. júl. 20. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy gyerekes, én is ilyen vagyok, sőt a párom is, pedig ez férfiben ritka. Természetesen az is nagyon fontos amit a párod mond, de a kettő nem zárja ki egymást.


Öt szeretetnyelv van, tied a "testi erintés", az övé ez alapján nem tudom melyik, talán a "hasznos idő". (Van még az "elismerő szavak", a "szivességek", és az "ajándékozás") Ennek egyik lényege hogy nem lehet erőltetni hogyan fejezze, vagy ne fejezze ki a szeretetet, mert ő (vagy te) így tudja legjobban kimutatni.


37 n

2022. júl. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért valljuk be egy jó kuffantásnál nehezebben lehetne kifejezni az érzelmeket.
2022. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Különböző módon fejezitek ki a szerelmet.


Ez szerintem nem kapcsolódik ahhoz, hogy mennyire felnőtt a kapcsolat.

2022. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En voltam már puszit öleléseket bújásokat nélkulöző kapcsolatban már. Egy idő múlva szószerint bántalmazásnak éltek meg és aludni sem tudtam már vele. Soha többet ilyen kapcsolat 11l évig bírtam.
2022. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jav: éltem meg
2022. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől felnőtt vagy nem felnőtt a kapcsolat. Lehet ettől jó vagy nem jó.


Felnőtt kapcsolat onnan lesz, hogy család vagytok (nem feltétlenül gyerekekkel) nem pedig két család gyereke, akik járnak. Tehát pl prioritást élveztek egymás családjával szemben, együtt éltek, megvan kinek mi a "dolga" (gondolok itt pl a házimunka megosztásának kérdésére, munkaidőre, ügyek intézésére stb). Együtt tervezitek a jövőt, vannak terveitek, beszéltek pénzügyekről stb.


Jó kapcsolat meg akkor lesz, ha mindkét fél boldog, érzitek egymás szeretetét, tudtok kommunikálni (szex terén is), tesztek azért, hogy mindkettőtök számára jó legyen a kapcsolat, támogatjátok egymást stb.

2022. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a kettő együtt.

Illetőleg leszögezném: a szerelemben nincsenek kőbe vésett szabályok. A két fél alakítja ki a saját szabályait, hogy mit hogyan csinál.

2022. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy gyerekes csak igy is szereted tudtara adni hogy szereted.

En kapcsolatom is ilyen: en (no) tapizos, csüngok rajta es pasim meg inkabb dolgokat csinal nekem es ugy fejezi ki a szeretetet: foz, elintez dolgokat, segit dolgokban, stb.

Szamottevo kulonbseg de nem lehetetlen igy kapcsolatban elni. Mondjuk neha raorditok hogy most 15 perc bujas! Es jonnie kell :D

2022. júl. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!