Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan szingli férfi, aki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szingli férfi, aki?

Figyelt kérdés

Nyugodt természetű, melegszívű, jóindulatú, mélyérzésű, de nem érzelgős és toleráns?

A legtöbb ember, akivel találkozom az egy türelmetlen ideggörcs. :-( Rossz körökben mozgok vagy ez a jelenlegi élettel jár együtt?



2022. szept. 2. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Sokan a kapcsolatban egymás támaszai!
2022. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kérdésedre a válasz, igen!
2022. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle ember létezik. Lassan 8.000.000.000-an élünk.


De elnézve a kritériumokat..


Rám például az alábbi módon igazak:


Nyugodt természetű - ok

melegszívű - X

jóindulatú - Azzal aki megérdemli, tehát X.

mélyérzésű - Ez mit jelent? Így tehát X.

"de nem érzelgős" - Milyen téren? Ha az amire gondolok, hogy gondolsz akkor X.

"toleráns" - ok


Eredmény: 2/6.



"akivel találkozom az egy türelmetlen ideggörcs" = Túl korán akar szexet?



A leírtakból sok nem derül ki de saját meglátásom szerint ilyen kritériumoknak olyat aki megfelel nem lesz olyan nehéz találni, de attól is függ persze, hogy mit értünk alatta.

2022. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Számomra mégis nehéz ilyet találni és nem csak úgy, hogy egyedülálló is legyen, hanem általánosságban sem ismerek sok ilyet.

A mély érzésű azt jelenti, hogy nem felszínes ember, aki csak a saját bőrén érzi meg a dolgokat. De nem érzelgős, ez arra utal, hogy nem a dramatizál és nem szentimentális.


Nem csak a szex, minden téren olyan rohadt türelmetlenek az emberek, a férfiak különösen, meg ingerültek, a semmin is képesek feldühödni.

2022. szept. 2. 23:08
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Értem, nos ez esetben van egy jó hírem, de nem az amire elsőre gondolnál.


Kis kifejtésed után:


Nyugodt természetű - ok

melegszívű - X

jóindulatú - X

mélyérzésű - ok

"de nem érzelgős" - ok

toleráns - ok


Az utolsó sem igaz rám, tehát az is - ok.


Így azokból amiket leírtál immár 7 dologból rám 5 passzol. Amiből két dolog következik:


1. Nem tudom, hogy milyen férfiakkal próbáltál meg ismerkedni, de ha valaki nem felel meg ezek javának azzal valószínűleg más gond is lenne és valahol szomorú, hogy ilyen rosszul választottál.


2. Én nem vagyok különleges és igazából nem is mondanám magam olyannak akivel bármelyik nő jól járna, de én is majdnem hozni tudom a leírtakat akkor aki megüti azt a szintet amin én vagyok az simán hozza a többit is, és ezt egyáltalán nem nehéz. Igazából szerintem sokkal többen képesek rá, mint amennyien nem.



Illetve megjegyeznék még két fontos dolgot.


A párkapcsolat nem ennyiből áll, hogy felsorolsz pár dolgot és aki ezeknek megfelel azzal ismerkedünk és majd minden öröm és boldogság lesz, ez nem így működik, bár biztos tudod.


A másik pedig igazából az lenne, hogy pár csalódás miatt egyáltalán nem szabad feladni és ne legyél előítéletes ezek miatt.


Sok sikert.

2022. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Csak megerősíteni tudom az aggodalmaidat. Ilyen vagyok, de nem szingli. Mind elkeltünk már 🤷‍♂️😅


Viccet félretéve, valószínűleg barátzónába raktad őket...

2022. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

"melegszívű, jóindulatú, mélyérzésű, de nem érzelgős és toleráns"


Biztos , de ennyi èrzelmes tulajdonsàg és a nem érzelgős majdnem kizárja egymást

2022. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ezek nem érzelmes tulajdonságok, hanem erkölcsi kérdés. Azt mondom, hogy melegszívű, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy belső késztetést érez arra, hogy segítsen egy embertársának, de nem kell ebből nagy ügyet csinálni.


Értem 6-os, hát akkor ez van. Nem raktam barátzónába őket, de ha eleve ilyen feltételezéssel élsz, akkor ne vedd magadra a jellemzést, mert rád nem igaz. :-)

2022. szept. 2. 23:37
 9/17 anonim ***** válasza:
-Nekem csak egy kérdésem lenne hozzád kérdező, tekintve hogy én ezek mindegyikét teljesíteni tudom. Szingli is vagyok.
2022. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen
2022. szept. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!