Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan szingli férfi, aki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szingli férfi, aki?

Figyelt kérdés

Nyugodt természetű, melegszívű, jóindulatú, mélyérzésű, de nem érzelgős és toleráns?

A legtöbb ember, akivel találkozom az egy türelmetlen ideggörcs. :-( Rossz körökben mozgok vagy ez a jelenlegi élettel jár együtt?



2022. szept. 2. 22:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Rengeteg ilyet ismerek, pedig alig modulok ki. Nem tudom te hol élsz..
2022. szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

türelmetlenek....háát még is mennyire?


Hetekig udvaroljon, legyen sok romantikázás, séta kirándulás ebéd vacsi...aztán talán pár hét vagy hónap múlva szex?


Első körben túl sok a kritériumod!


Ezek közül van amit csak akkor tesz meg az ember, ha már valamennyire biztos az a kapcsolat, hamár jóideje benne van.,


Ugyanis első körben egy idegenre nem éri meg mindent rááldozni.

Melegszívűnek lenni, toleránsnak...


Ezt mind amit te akarsz első körben ne várd el, mert a java idővel alakul ki.

2022. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagymértékben ilyen vagyok.
2022. szept. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A 12-es kiválóan demonstrálta, hogy milyen emberekkel találkozok úgy általában. Már a stílusod is tenyérbemászó. Milyen sokatmondó, hogy a türelmes szóról két kan is arra asszociált, hogy várni kell az ürítésre (szex), míg én csak meguntam az általánosságban, türelmetlen, ideges típusú embereket.


A többieknek köszi a választ, akkor én nem mozgok jó körökben..

2022. szept. 3. 07:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Alapvetően nyugodt természetű, kedves, türelmes ember vagyok. Csak sajnos egyre több a bicskanyitogató stílusú ember (szóval ez a rohanó, türelmetlen világgal jár együtt) és ha az esetleges dühöm nem adom ki magamból bárhogy, akkor felemészt és elvisz a rák/stroke/infarktus. Nem csordulok túl semmilyen szempontból, utálok pióca lenni, de csípem, ha érzem, hogy ragaszkodnak hozzám, kinek nem tetszene?! Nem tudom, válasz-e a kérdésre, de a többi férfiról nem tudok nyilatkozni, csak magamról...
2022. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
haverom ilyen es szingli is
2022. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Létezik, például én!

Nagyon rövid idő alatt, kevés ismeretség után is nyugodt természetűnek ismernek meg, nemrég is volt erre példa és én is annak tartom magam.

Melegszívű is vagyok a józan ész határán. Úgy gondolom az érzelmi intelligenciámmal sincs gond. Viszont nem vagyok lagymatag, ami nem zárja ki azt, hogy ne legyek romantikus. Toleráns csak azzal vagyok, amit elfogadok, egyébként az empátia jellemző rám, nem a szimpátia.

2022. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!