Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök felkeresett egy pasit, akivel régen lefeküdt és azt írná neki, hogy "nem bírja elfelejteni"?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és sajnos ez történt velem. Egy éve vagyunk együtt, úgy derült ki, hogy elmondta és teljesen kiakadtam, szakítottam vele. 1,5 éve volt egy kalandja egy sráccal és azt mondta, felkereste, mert nem bírja elfelejteni, olyan szinten belezúgott és míg nem zárja le magában azt, addig nem tudja átadni magát ennek a kapcsolatnak..egy agyrém az egész. Hozzátenném, a pasi le se szarta és azért jött velem össze. Megalázó az egész, nem tudom hova tenni.

29 és 32 évesek vagyunk.


2022. okt. 2. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
kemény vagy ! sok kitartást kívánok neked és legyél erős ! soha ne engedj a becsületedből és az érveidből , mert ettől férfi a férfi !
2022. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!