Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak azert akarok jarni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azert akarok jarni a kocsmaba mert ha itthon lesz, csak ott tudok vele osszefutni veletlenul, mennyi az esely hogy osszetalalkozunk? Es hogy jarjak ha gyulolok be menni oda?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki most nincs itthon de par havonta haza jar, es a szomszed faluban lakik. Nem ismertuk egymast eddig, interneten megismertuk egymast de mar nem beszelunk. Soha nem lattuk egymast.

Nagyon megkedveltem de mivel nagyon messze van igy semmi ertelme nem volt ismerkednunk tovabb.

Van a falumban egy kocsma, ahova tudom hogy jar a barataival amikor itthon van. Gyulolom azt a helyet, az egesz 2negyzetmeter, ahogy belepek meglatok 10 alkoholistat es neznek lenezoen ha esetleg fiatalok vannak ott akkor azok meg szinte belem kotnek azert mert be mertem menni oda..

Kb 5 eve nem is voltam ott ez azert van mert gyulolom az egesz kornyeket meg a kocsmat is, nincsenek itt barataim, sot meg kozeli ismeroseim sem.

Es az a helyzet, hogy azzal a fiuval akirol szo van, csak abban a kocsmaban tudnek osszefutni, sehol mashol. Azon gondolkodom hogy amikor jovok haza munkabol, haza fele jovet be megyek a kocsmaba mindig, es veszek valamit, es ha a sors ugy akarja osszefutunk ott

Csak nem tudom hogy kuzdjem le azokat a dolgokat amiket irtam, mert tenyleg nagyon alja hely, a kocsmaros reszegen szolgalja ki az embereket es vissza sem tud adni..kotekednek a falubeliek velem stb, neznek hogy en mire fel mentem oda be.

Nem tudom mit csinaljak, nem tudom bevalalljam e hogy oda jarok miatta

Ha meglat tudom hogy ugyis beszelni fogunk, de meger ez nekem ennyi stresszt?


2022. okt. 17. 00:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudom erre ravenni magam..de ebben a honapban nem is jon haza az fix
2022. okt. 17. 00:10
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy a masik otlet hogy eljarok futni a kocsma fele, de akkor is belem kotnek..sot akkor jobban, es ez a rosszabbik otlet
2022. okt. 17. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem éri meg egy legalja kocsmába járni, hátha összefuttok! Ritka hülye ötlet.

Nem találkoztál vele soha, nincs is értelme, nyilván oka volt, hogy a netes kommunikáció is megszakadt köztetek, felejtsd el.

2022. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el ezt.. és ha mindig kerülitek majd egymást? Bármikor bemenet, nem lehetsz ott mindig.

Továbbá ha neten sem akart veled beszélni, akkor élőbe se fogtok.

2022. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőven udvarolnia kéne neked, nem pedig te mászkálj utána ilyen alja helyekre...Amúgy is, mindent elárul róla, hogy oda jár...
2022. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!