Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mielott teherbe esek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielott teherbe esek le akarok fogyni minimum 50 kilora, miert nez ezert hulyenek a parom? Miert nem tud megerteni?

Figyelt kérdés

166 centi vagyok, es 60 kilo.

Olyan vagyok hogyha nem eszek egybol fogyok nagyon durvan, ha meg kicsit tobbet eszek egybol hizok fenekre es combra, fogyni is ugyaninnen fogyok. Mindig mas a sulyom de 60 es 65 kozott szokott lenni.

Szeretnenk babat a parommal, de elotte le szeretnek fogyni minimum!!!50 kilora vagy még tobbre, es akkor utana johet a baba, johet a hizas. Nem szeretnek 90 kilos kismama lenni , es szules utan sem szeretnek egy diszno lenni, akinek akkora a combja hogy nem bir jarni. Ertem en hogy mas noket ez nem zavar mert csak a gyerek erdekli oket, de engem zavarna

A parom azt mondja ne fogyjak le 50 kilora..nem tud engem megerteni pedig elmondtam neki kindent amit ezzel kapcsolatban gondolok

Szerintetek?


2022. szept. 18. 21:11
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Annyira hamar hizok es fogyok, hogy egy het alatt fel tudok szedni es le is tudok adni 5 kilot minimum

Egyszer log rajtam a farmer masik heten nem jon ram.

2022. szept. 18. 21:12
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Egy anorexiás leendő anyuka, r-r-remek indítás. Mikor megszületik a kis Figyelő, akkor sem tudsz majd leállni az állandó fogyási mániával.
2022. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem így működik xd Ha hízékony leszel terhesség alatt és sokat zabálsz, akkor 50 kg-ról is ugyanúgy fel tudsz hízni 90-re. Jó most a súlyod, felesleges lenne fogyni szerintem.
2022. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leendo anorexias mivel mindig is noies alakom volt, most is az van es szeretem, sot jobb volt amikor 65 kilo voltam. De ha most 60 kilosan felszedek 20 vagy 30 kilot terhesen, en abba belebetegszek.
2022. szept. 18. 21:19
 5/22 A kérdező kommentje:

3. 50 kilorol nem fogok 90 re hizni, de ha 70 re hizok azzal semmi bajom le adom azt az 5 kilot egy het alatt.

De ha most 60 kilosan teherbe esnek es hiznek 80kilora ...kizart dolog

2022. szept. 18. 21:21
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell villámdiétázni előtte mert azonnal visszajönne. A súlyod normális, nem vékony, de benne van a normálisban, annyi fog történni hogy az orvos meg a védőnő magyarázni fog ha a hízás túl sok lesz. Max 10 kiló hízást fognak ajánlani, mivel nem vagy vékony.

De aki 20-30 kilókat felszed az a saját döntése, mást nem tudnak tenni azon kívül hogy cseszegetnek, illetve ha a laboreredmények rosszak lesznek diétát írnak elő. De ezt sem fogja senki sem betartatni, ha elhízol az a te bajod lesz.

2022. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hízni csak akkor tudsz, ha túleszel. Tessék dietetikussal összeírni egy terhes étrendet, és tartsd magad hozzá, szigorú legyél a kalóriákkal.


Ennyi... ezt az egyszerű szabályt be kell tartani, és semmi máson nem kell agyalnod. Nem fogsz meghízni, elég lesz az ásványi anyag és vitamin beviteled, a baba is megkap mindent a fejlődése érdekében... ez a dolga egy dietetikusnak! Étrend+kiegészítőkkel mindened meglesz, amit akarsz... szakemberhez kell menni, ennyi.

Illetve nem árt egy kis mozgás... amíg mehet, addig a szokásos edzés, aztán terhestorna. Kegel gyakorlatokat meg már most elkezdheted.

2022. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod, hogy 20 kg-t fogsz hízni? Lehet, hogy többet, lehet kevesebbet.
2022. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 kilóval lettem több a terhesség végére, a fele lement szülés után, a másik fele pár hónap alatt. Nem kell zabálni terhesen arra hivatkozva, hogy kettő helyett eszel és nem fogsz 20-30 kilót hízni.
2022. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2%

En ezt csak tamogatni tudom. Szerintem helyes, hogy igy rakeszulsz es fura, hogy a parod nem tamogat, az enyem pont az ellenkezoje, mindig mondja, hogy elobb formaba kell hoznom magamat, hogy konnyebb legyen a szules utan. Olyankor ugyis nehez ezzel fogalalkozni, job ha csak 10 kilotol kell megszabadulni, mintha 25tol kellene.

Egyebkent meg ezek szerint van is mibol. En kb 66 kg vagyok de 178 cm es hat nagyon nem oke a mostani alakom, En is dolgozok rajta, jo lenne 58ig lemenni. Szoval hajra! A parod nincs kepben ezekkel a dolgokkal, tipikus pasi, de majd orulni fog neki, szoval hajra, ne hagyd magad!

2022. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!