Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom , szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakaj kérdése:

Honnan tudhatom , szerelmes belém, 2 hónapja vagyunk együtt azt mondta nagyon szeret de szerinte nem szerelem hanem kettő között majdnem szerelem és nem volt rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
22F 2 hónapja vagyunk együtt nagyon nagy az össz hang a szex terén mindketten vonzónak találjuk egymást első pillanattól kezdve de ő azt mondta, hogy nem tudja ez mi nem volt rózsaszín köd látja a hibaim de szeret és úgy érzi h nincs meg az a nagyon erős szerelmi érzés hogy rozsain köd lenne meg az a állandó kattogás hanem ilyen nyugodt lassú. Amúgy minden jól működik szeretünk egymással lenni a szex mindkettőnk számára kiváló

#szerelem #rózsaszín köd #Igaz szerelem ? #Milyen fajta szerem ez
2022. dec. 13. 00:22
 1/8 A kérdező kommentje:
És egyébként egyezik a véleményünk szinte minden terén az ízlésük is ugyan az még kaja terén is ugyan azt szeretjük és utáljuk , veszekedni meg sose veszekedtunk és arról is beszéltünk h nem tudnánk elképzelni , hogy valamin össze vesszunk
2022. dec. 13. 00:28
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden szerelem egyforma. Ne agyalj rajta, hanem örülj hogy vagytok egymásnak. Ha ki akarod erőszakolni lángoló szerelmet érezzen, akkor el is menekülhet.


Van az amikor az ember nyugodt szerelmet akár, nem fejvesztést. Nem kevesebb a másiknál hanem más.


Inkább önbizalom hiányt vélek felfedezni nálad. Lehetséges?

2022. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen kicsit megijedtem mert ő is fél, hogy ez nem is szerelem és nem tudja hogy most mi van ő se szeretné, hogy sérüljek meg azt se hogy húzzuk egymás idejét
2022. dec. 13. 00:54
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Akkor ő se agyaljon.

Töltsétek egymással az időtöket, ha nem nyaggatod ezzel h mit érzel? Na és most? Na ez csók szikrázott? Na és most? Ottvagyunk már?


Akkor simán belédhabarodhat.

2022. dec. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 3 hétig voltam egy sráccal, aki már ilyen 1 hét vagy mennyi után mondta, hogy szeret. Aztán kifejtette, hogy ez a szerelem, amit iránta érez, más, mint eddig, mert eddig viszonzatlan szerelmei voltak csak. Ez nem egy ilyen izgatott, intenzív érzés, hanem egy nyugodt, biztonságos. Aztán 3 hét után ki is dobott, mert ő nem szeret, mert amit érez az nem lehet szerelem, mert ő nem így szerelmes😂😂😂 Nem tudom, ki hogy van vele, de én a biztonságos, viszonzott szerelmet szeretem, nem azt, amikor le sem szarnak és fáj...


Lehet neki is ez a baja, hogy a szart ismeri és te jó vagy hozzá. Vigyázz ezzel... Különben meg én biztos nem mondanám a páromnak, hogy szeretem, ha az nem szerelemből van. Akkor miből? Barátságból?

2022. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj meg, de a kérdésedet elolvasva az a benyomásom volt, mintha egy szárnypróbálgató tini kapcsolatról lenne szó. Nem attól lesz tartós vagy örömöket hozó egy kapcsolat, hogy mennyire cimkézzük szerelemnek vagy mennyire van jelen a rózsaszínű köd. A való élet nem egy romantikus ponyvaregény. Én olyan kapcsolatról is tudok, amelyben egyik oldalról sem volt soha rózsaszínű köd, mégis már 5 éve együtt vannak és az első baba is útban van. A rózsaszínű köd, ha van, pár év után úgyis eltűnik. Ezen az égvilágon semmi nem múlik.
2022. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Röviden nem szerelmes, de szeret.

Rajtatok múlik, hogy ez elég vagy mégse...

2022. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta ő neki hiányzik a rózsaszín köd , és kb másfél honapja nem ment feljebb a szeretete és fél, hogy kiégünk
2022. dec. 15. 04:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!