Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hazudtam egy roma ferfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam egy roma ferfinak hogy szuz vagyok viszont fiatalon kihasznaltak paran, nagyon felek az igazsagtol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hatarozott, kifejezetten birtoklo tipusu roma ferfirol van szo.

Nem tudom uj szintre merjem e helyezni az ismerkedesunket, mert engem regen fiatalon es naivan kihasznalt 3 ferfi, van amelyiket ismeri is. De ez nagyon regen volt, viszont felek hogy ha ez kiderul rosszul jarok, kis varos es esetleg megfenyeget vagy megver, lehet hogy az utcara se merek majd kimenni annyira felni fogok a kovetkezmenyektol. Az a legnagyobb problema, hogy azt hazudtam szuz vagyok mert szegyelltem a multam, ha nem hazudtam volna, nem felnek de igy van ra okom..veszelyes az egesz csaladja. Szerintetek hagyjam abba az egeszet vagy legyek vele oszinte?

Ha megtudja az igazat annyira szegyellni fogom magam hogy eskuszom el kene még koltoznom is innen


2022. dec. 29. 17:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A kihasznalas alatt itt azt ertem hogy szexualisan hasznaltak ki
2022. dec. 29. 17:41
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást!


Különben meg senkinek semmi köze a múltadhoz!

2022. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy leírtad, a legjobb lenne abbahagyni. Szerintem költözni is, így a későbbi gondoknak is könnyebb elejét venni.
2022. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azert hangsulyoztam ki hogy roma mert neki szamit az hogy volt e valakihez kozom. Ha nem ugy tudna szuz vagyok nem is igy allna hozzam ahogyan most.
2022. dec. 29. 17:48
 5/17 A kérdező kommentje:
3. Ha nem lesz ebbol bajom nem szeretnek koltozni, csak tenyleg nagyon felek. Nagyon kicsi varos, es ha elmondja ezt a baratainak mindenki tudni fog rola, sosem lesz bekem
2022. dec. 29. 17:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, mennyire fontos a nyugalmad. Kisvárosban nincs titok, egyszer minden kiderül.
2022. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Van választásod!

Szakítással letudnád az egész problémát!

2022. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most félsz tőle, felesleges belemenni a kapcsolatba!

Felejtsd el, akkor a problémáid is megszűnnek.

2022. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Látom szeretsz veszélyesen élni, szereted a veszélyt.
2022. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Te így születtél vagy menet közben lettél hülye? Félsz hogy agyonver de azért mész utána. Wtf
2022. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!