Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet felszállt a rózsaszín köd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet felszállt a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
A párom fél év után mondta, hogy nem érzi azt, hogy örülten szerelmes, mint a kapcsolat elején is, és azt gondolja, nem tud úgy szeretni, ahogyan kell. Még mindig azt mondja, hogy szereti aki vagyok, amilyen vagyok, tudja, hogy ilyen társ kell neki az életben, mint én, csak fél, hogy nem tud majd úgy szeretni, amennyire gondolja, hogy kell. Esetleg ez lehet azért, mert felszállt a rózsaszín köd, és már nem érzi azt a tüzet, de mégis szereti aki vagyok?

2023. febr. 16. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen valszeg.

Pont fél evig tart az ujvarázs meg ilyenek.

2023. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És hogyan próbáljam vele megértetni, hogy csak ez miatt érez így?
2023. febr. 16. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
El is fog hagyni. Hidd el, aki ezt így szóvá teszi, annak lételem a folyamatos rózsaszín kod. Az egyik exem szinten ilyen: fel évente váltogatja a csajait, hogy mindig pillangos érzése legyen…
2023. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni, hidd el. Amíg a rózsaszín köd érdekli, mondhatsz neki akarmit, nem fog megelegedni egy olyan állapottal, ami szerinte ettől kevesebb
2023. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem volt kapcsolata, ezért lehet neki új, nem?
2023. febr. 16. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, fél év után azért szerintem nem szokott ,,felszállni a rózsaszín köd", dehát embere válogatja. Amíg szeret addig kár ezen stresszelned, hogy pontosan mennyire is szeret. Ha meg önmagadat adod mellette, és úgy szeret ki belőled teljesen, akkor nem vagytok egymáshoz valók.


Szerintem nem kell ezen a témán rugóznod, ha boldogok vagytok egymás mellett, és kiegyensúlyozott a kapcsolatotok, akkor kár problémákat generálni magatoknak, élvezd vele az életet és kész.:)

2023. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így pláne. Három kapcsolatom volt, mindegyiknek én voltam az első, és mindegyik szakított velem azzal az okkal, hogy meg mással is akarnak szexelni :D
2023. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fúh, ha az első, akkor még éretlen, kár magyarázatokkal tömni, szakítsatok inkább, jobban jársz érettebb emberrel.
2023. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki fél év után ilyeneket mond azt hagyni kell. A rózsaszín köd miatt volt csak veled.
2023. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!