Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tart a "rózsaszín köd"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a "rózsaszín köd"?

Figyelt kérdés
Ez mennyi szokott lenni egy átlag diák párkapcsolatban? (Még elméletileg nem feküdtek le)

2023. febr. 20. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

9


Nem, egyik sem langyos fos :D pont, hogy egymás valós, meglévő tulajdonságait szeretik a felek őszintén, nem pedig bele képzelt dolgokat, amik idővel kiderülnek, hogy nincsenek is ott :D

2023. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Meg fogalmazom kicsit máshogy. 7-es vagyok.


Ha valakibe úgy szeretsz bele, hogy nincs rózsaszín köd, tehát nem elkepzeled valamilyennek aztán x hónap múlva fogod a fejed, hogy te nem is ezt az embert ismerted meg, hanem már az elején, ahogy elkezded megismerni egyre jobban es beleszeretsz, akkor tulajdonképpen ez az állapot nem fog elmúlni, mert nem derül ki róla semmi olyan, amit korábban ne tudtál volna es olyan, mintha örökké tartana a rózsaszín köd, csak nem istennek látod, meg belekepzelsz dolgokat, hanem pontosan olyannak, amilyen.

Ilyen kapcsolatom van es sosem éreztem magam boldogabbnak es szerelmesebbnek sem, mint a korábbi egyből “szerelmes” kapcsolataimban. Ha többen gondolkoznának így, kevesebb válás es szr kapcsolat lenne. Ez nagyon de nagyon távol all a langyos fstol, amiről beszélsz :)

2023. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél év volt a nagyon rózsaszín köd, és két évig tartott a szerelem, utána meg elmúlt, mintha sose lett volna.
2023. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!