Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlhat ilyen hirtelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat ilyen hirtelen a szerelem? 5 hónap volt összesen a kapcsolatunk. Szerelmet vallott kb 6 hét után. Éreztem is rajta bújt ölelt állandóan. Leste minden kívánságom. Büszkélkedett velem. Közös képet is tett ki a Facebookra meg minden.

Figyelt kérdés

És egyszer csak úgy megváltozott mintha nem is ő lenne.

Pedig előtte minden rendben volt.

Nem bántottam se szóval sem tettel.


2023. márc. 13. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Valami megtört. Fellángolás könnyen elhamvad.

Ne magadban keresd a hibát. Ő ilyen: szinte azonnal lángra kap, legalábbis úgy érzi, holott nem is ismert téged eléggé. Az ilyen rövid idő alatt el is hamvad.


Lépj túl rajta méltósággal.

2023. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
persze.. Lehet ennek sok oka.
2023. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Lépj túl rajta méltósággal."

Nem olyan könnyű sajnos, én is közben beleszerettem csak nálam nem múlt el az érzés.

2023. márc. 13. 19:14
 4/11 A kérdező kommentje:

Szexkapcsolatnak indult az elején én sem ő sem ér rá egy normális kapcsolatra.

Persze több lett belőle.

És most már azt sem akar.

Pedig azt mondta és mondja hogy jól elvoltunk az ágyban is passzoltunk.

Jó én pasiból vagyok nem tudhatom...

De!

Ha én így lennék hogy elmúlik a fellángolásom akkor simán folytatnám a kapcsolatot ha egyszer tetszik nekem valaki és az ágyban is jól megvagyunk.

És majd alakul.

Nem?

2023. márc. 13. 19:18
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenben megfelelek neki állítólag semmit nem változtatna rajtam ha lehetne.

Egy apró vita nem volt köztünk soha.

Ő is azt mondta hogy ne magamban keressem a hibát.

Csak ez azért rossz mert nem értem a miértjét, hogy miért lett így előzmény nélkül vége.

2023. márc. 13. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Működhetne, ha ő is akarná. Mi pont szexkapcsolattal kezdtük, ennek már 5 éve. Férj, feleség vagyunk egy babával. Én kb pár hónap alatt szerelmes lettem a férjembe, kifejezetten én tereltem olyan vizekre, hogy több is legyen ez. Ha a nő nem akarja, akkor tényleg az a legjobb megoldás, ha elengeded. Semmi értelme ennek, ha ő csak lángolt irántad, de nem szerelmes.
2023. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Pedig érthető az egész, fellangolas volt részéről az egész.
2023. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nálunk is így volt hogy inkább ő akarta komolyra.

Én meg jól éreztem magam akkor miért ne?

Sokáig nem is mutatott meg a kisgyerekének gondolom amíg nem volt biztos a dologban de pl szenteste is "le kellett" menjek a családjához vacsorára.

Ebből is gondoltam hogy komolyan gondolja de ezek szerint nem.

2023. márc. 13. 19:38
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Vannak ilyen típusú emberek. Könnyen beleszeretnek valakibe, aztán ugyanolyan könnyen el is veszítik az érdeklődésüket. Neked most nehéz, mert te éppen most szerettél bele és nem érted, mi történt. Hidd el, nem miattad lett vége, hanem miatta. Nem vagy hibás.
2023. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én most mindent megadnék érte sajnos...

Próbálok nem rá gondolni több kevesebb sikerrel :-( :-)

2023. márc. 13. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!