Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan gondoltok vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondoltok vissza az első nagy szerelmetekre?

Figyelt kérdés
Több embertől is hallottam már, hogy sosem tudnák elfelejteni, hogy milyen jó volt vele. Nekem tartott pár évig amíg jó szívvel gondoltam rá de most például már nem is érdekel, hogy mi van vele.

2023. márc. 18. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Ki kell , hogy ábrándítsalak.


Mindig veled van volt és lesz az igazi, még ha érzékek csalódása miatt másképp is látszódhat.

2023. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan keserédes érzésekkel. Örömmel és fájdalommal egyszerre.
2023. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokat fakultak az emlékek, most már leginkább közömbösnek mondanám. Amire jó szívvel gondolok vissza, ott se miatta, sőt. Mindig olyan érzésem van, hogy ő már egy idegen számomra, így nem szoktam nosztalgiázni. Emlékszem, hogy akkor nagyon jónak éltem meg, de már igazán átérezni nem tudom a vele töltött időt, mikor rágondolok. Azért a legjobbakat kívánom neki, remélem jól alakul az élete, de én már semmit nem érzek iránta.

6 éve lett vége egyébként, több mint 5 éves kapcsolat volt.

2023. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt "igazi". Csak összejöttem valakivel hogy mondhassam hogy nekem is van már pasim.
2023. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagy szerelmem viszonzatlan volt... ilyen fájdalmat nem felejt el az ember.
2023. márc. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Iszonnyal. Hogy uristen, micsoda izlesem volt. De amugy kozony.
2023. márc. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Tobb emberre egesz eletemben ugy gondolok, hogy belem egett minden mozdulatuk. De nincs koze ahhoz, hogy hanyadik volt.
2023. márc. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Leginkább úgy, hogy jesszuspepi, hova tettem az eszem, amikor összejöttem vele, és mi a francot tudtam rajta szeretni? Nem elég, hogy csúnya, de egy bunkó is, aki ráadásul csak kihasznált, aztán meg lebukott, hogy megcsal. Tapasztalatnak jó volt, hogy mire nincs szükségem, meg milyenek is a csúnya de kedves srácok.

Sokáig haraggal gondoltam rá, de ma már teljesen közömbös.

2023. márc. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Hogy 16 évesen csodaszép szerelem volt ugyan(romeó júliás), de c.gány és intézetis. Ma örülök annak, hogy nincs 3 c.gány gyerekem, hanem magyar magasnövésű gyönyörű okos kékszeműek szöszik vannak. És biztos ha együtt maradunk már korán szülök, és nem tanulok tovább sem.

De azért fájna, ha tudnék vmi c.gánynővel vmi családi idilljéről. Vannak ilyen jellegű érzéseim hogy pl a gyerekeinek nem tudnék örülni meg annak sem hogy egy retekkel van

2023. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
*Gyermekvédelmi szempontból írtam, hogy örülök annak, hogy magyar gyerekeim vannak és magyar közösségbe tartoznak, abba be vannak fogadva teljesen, és nem rasszizmusból.
2023. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!