Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha 25 éves srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 25 éves srácként nem volt még viszonzott szerelemben részem?

Figyelt kérdés
Kicsit rossz érzés hogy nem tudom milyen az ha szeret egy lány, meg milyen a szerelem, többség tiniként túl van ezen..
2023. márc. 27. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 27 leszek lassan és szinte mindig ez van velem is. Vagy én vagyok nagyon szerelmes, vagy a pasi, de szinte soha nem vice versa. Nem tudom, mi lehet az oka, mert külsőtől, anyagi helyzettől meg mindentől függetlenül botlok ilyenekbe (tehát nem arról van szó, hogy extrém jó pasikra ácsingóznék, akik mindig dobnak, volt már jóval csúnyább/csóróbb pasi is, aki dobott). Sajnálom, hogy neked is ez jutott, az okát sajnos nem tudom én sem.
2023. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szervusz, sorstárs! Eddig kb minden nő visszautasított vagy csak simán leszart. Tavaly randiztam először életemben, azt hittem összejön, 4. randin kidobtak mint macskát sz.. Kezdem kicsit feladni. 25/F
2023. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Nem normális!


Ahogyan az sem hogy az ilyen kérdésekre ömlenek a hasonló szerencsétlenek válaszai. Mintha egymást nyomnátok vissza bele a szarba jó mélyre...

2023. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se volt.
2023. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!