Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már 3 éve hogy szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla92 kérdése:

Már 3 éve hogy szakítottunk át exemmel sajnos, akivel terveztük a gyereket és megakarta volna kérni a kezem,vannak olyan napok hogy róla álmodok pedig van párom . Vajon mit jelenthet ez? Hogy az exemről álmodok, igaz néha hiányzik.

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te tudhatod, hogy mit adott neked az a kapcsolat... Ez a valami hiányzik, amit ő nyújtott, amit közösen felépítettetek.
2023. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik.
2023. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elértetek valamit a kapcsolatban. Annak ellenére hogy már nem vagytok együtt.
2023. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig álmodok az első kapcsolatomról, ami 16 évesen volt, kb fél év, nem volt egy nagy szerelem. Nem szoktam gondolkozni rajta, semmilyen kapcsolat nincs köztünk, nem is láttam ezer éve. Egyszerűen az agyamban valahol ott van az emlék, és néha feldobja.
2023. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
4: És most hány éves vagy?
2023. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok
2023. máj. 13. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!