Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy egy csiki-csuki kapcsolatról már lemondtál és elengedted a másikat, és akkor jött a fordulat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Csiki-csuki kapcsolatban nem veszek részt, úgyhogy nem.
2023. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. A másik fél benne is volt meg nem is, állítása szerint szerelmes volt, de valójában nem is, szerette volna tartani a kapcsolatot, de nem is. Rájöttem, hogy ez rám nézve borzasztóan megalázó, szóval elköszöntem tőle. Aztán jött a fordulat: nem keresett tovább és vége lett ennek a csiki-csuki kapcsolatnak. Tudom, hogy nem erre a válaszra számítottál, de az a tapasztalatom, hogy az ilyen hideg-meleg kapcsolatokra nem lehet építeni, mert eleve rombolóak és az a legjobb, ha ebből az ember kikeveredik.
2023. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint 2-es. Ne reménykedj, nem lesz jobb. Zárd le, a saját érdekedben. Sosem lesz herceg a békádból.
2023. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha foglalt a fickó és régóta csiki-csukizik veled, akkor hagyd a pi...ba. Soha nem fogja otthagyni azt, akivel együtt vannak.
2023. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már otthagyta. Még nem heverte ki teljesen a szakítást.
2023. jún. 19. 19:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne nem érdemes vesződnöd vele,várnod a csodára...
2023. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigigasszisztálod vele a kapcsolatát, annak a lezárását, a meggyászolását. Mikor jössz te, ne haragudj? Meddig akarsz még hülyét csinálni magadból? Nem veszed észre, hogy nem kerültél most sem előrébb az életében?
2023. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megszakítottam a kapcsolatot, ezért tettem fel a kérdést. Elengedtem. Volt-e valakinél olyan, hogy ettől észbekapott.
2023. jún. 20. 10:41
 9/12 A kérdező kommentje:
De már mindegy is, mert már annyi fájdalmat okozott hogy ezt ha akarná se tudná helyrehozni. Soha nem tudnék bízni benne.
2023. jún. 20. 10:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem vettem észre 😂 az agyam után a szívem is felfogja lassan.
2023. jún. 20. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!