Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagynátok a párotok sok-sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotok sok-sok év után, ha már nem lennétek szerelmesek belé?

Figyelt kérdés

Tegyük fel már sok éve vagytok együtt. Minden rendben van, együtt tudtok működni, van vonzódás, van szex, esetleg van közös gyerek is, de a szerelem már elmúlt.

Elhagynád a párodat emiatt? Főként nők válasza érdekel.



2023. júl. 4. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha jól megvagyunk, tulajdonképpen minden rendben és szeretem, csak már nem vagyok belé úgy szerelmes, akkor biztosan nem hagynám el. Szerintem normális, ha idővel az a kezdeti lángoló szerelem inkább egy mély szeretetté és kötődéssé alakul.
2023. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
A szerelem minden esetben elmúlik legkésőbb 3-4 év után és átvált kötődéssé/szeretetté! Ez teljesen normális.
2023. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen körülmények mellett én maradnék. Ahogy az #1 írja, ugyanazt az érzést soktíz év után várni, mint ami az első évben volt butaság, ha egyedül csak ez hiányozna, azért nem robbantanám a családot. Mással, más kapcsolatban is elmúlik a kezdeti láng, ezért ez a neve, hogy "kezdeti". Ha amúgy még szeretem, jól megvagyunk, szex is van, akkor kizárólag a szerelem érzése miatt egészen biztosan nem lépnék le.
2023. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Semmiképpen sem. Az igazi párkapcsolatot nem a fiatalokra jellemző szerelem tartja össze.


Én sem vagyok már úgy szerelmes és volt egy 3 és fél hónapos "örökre" szakításunk is, mikor elözönlöttek a haverjai és a szexélősködni akarók,nekem borzalmasan üres volt.


Az igazi párkapcsolat az, ha ez a szerelem mássá szerintem tovább alakul, az ha hallgatunk is megtelik a "levegő" valamivel és az enyém valahogy megadja azt a hátteret és ösztönzést, amit eddig senki mástól nem kaptam meg és viszont, na nálam ez az igaz szerelem,nem a fiatalkori.

2023. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagynám el, csak azért, mert elmúlt a rózsaszín ködös szerelem, sokkal jobb igazából az őszinte mély szeretet!
2023. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megvagyunk, sőt még vonzalom és szex is van, nem látom a problémát.
2023. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha minden más működik és van kötődés az pont elég.
2023. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem elmullik...ez ilyen...átalakul. Nem hagynám ott a jó kapcsolatom.

N 31

2023. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha az adott dolgok amiket írsz, hogy van és rendben működik akkor a szerelem sem múlik el. "Azt kapsz, amit adsz." Ha nem hallod már elégszer, hogy szeretlek, valószínű, hogy Te magad sem mondod sokszor. Attól még szerethet a másikfél.

Itt az ideje észbe kapnod és többször hallatnod a hangod, mondani, tetteké alakítani és nem lennél kétségek közt.

2023. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!