Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akadnak ki folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki folyton az emberek egy nagyobb korkülönbséges párkapcsolaton?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem igaz, hogy mindig ki vannak akadva, mert pl. ha te 35 éves vagy a nő pedig 25 éves azzal nincs probléma, viszont ha 35 éves vagy és 17 éves lánnyal akarsz kapcsolatot az már neked lesz probléma. :DDD
2023. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Mert mindenki a saját gondolkodását, beállítódását szeretné tükröződni látni másokon, azért, hogy úgy érezze, hogy ő rendben van, hogy ő nem szélsőség és legitim úgy élnie, ahogy él.
2023. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem érdekelne, pont lesz.rnám, ki mit gondol. Mindig idősebb férfiakkal jöttem össze, valószínűleg ezután is így lesz.
2023. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
szerintem csak akkor elítélendő, ha a fiatalabbik fél még kiskorú.
2023. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1/


Miért lenne probléma?15 éves korig számít pedofiliának.Én simán tudok olyan fickót aki negyven körül volt mikor felcsinálta a csajt éppen elmúlt 15 a csaj mondjuk azóta is együtt vannak.

2023. júl. 19. 19:51
 6/21 A kérdező kommentje:

2/


Én ma már sokszor elgondolkodom mi a normális mert mindig azt hangoztatják ez vagy az nem normális.Jó tudom van egy társadalmi rend amihez mérik az em,berek de egyéni dolog szerintem kinek mi a normális.Sokszor meg azok is simán megszegik a normálisnak tartott társadalmi szabályokat akik alkották.

2023. júl. 19. 19:52
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
"Én simán tudok olyan fickót aki negyven körül volt mikor felcsinálta a csajt éppen elmúlt 15 a csaj mondjuk azóta is együtt vannak."- csodálatos történet, biztos ezt a sorsot szánom a kamasz lányomnak is.
2023. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet probléma, mert más az életszakasz amiben vagytok!
2023. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem szép, nem természetes, gyakran a fejben is gondok vannak ott, sokszor anyagi javak mozgatják, s ritkán alapul igaz szereteten.
2023. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Akkor "akadok ki" - ami azt jelenti, hogy felszalad a szemöldököm -, ha a fiatalabb 18 alatti. Ilyen 40 éves felcsinálja a 15 évest, ezekről üvölt, hogy cigányokról van szó, nekik más a norma.
2023. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!