Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írtó gyorsan beletudok szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtó gyorsan beletudok szeretni valakibe, de nagyon kevés nőbe tudok és szerelem nélkül nem megy. Ez mennyire általános vagy ritka?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig csak viszonzatlan szerelemeim voltak, de nem szeretném feladni. Próbálkoztam érzelemmentesen, volt egy pár kalandom is, de nem élveztem és ők szerettek volna több alkalmat, de én nem. Úgy érzem, hogy mintha meglennék ezzel átkozva, mert nem viszonozzák azok akikhez közelednék, de akik eddig akartak valamit tőlem azt én nem tudtam viszonozni. Most is beszélgetek több nővel, de egyáltalán nem érzem azt a pluszt, hogy érdemes lenne találkoznom velük. Hogyha nem érzem azt a pluszt, és nem kötődnek hozzá érzelmek akkor nincs értelme találkozni velük, voltak ilyen találkozásaim, minél hamarabb haza szerettem volna menni.


Amit én érzek az mennyire jellemző? Néha eskü irigykedem azokra az emberekre akiknek érzelemmentesen is megy, mert így könnyebb dolgom lenne.


2023. aug. 6. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire gyakori, de vannak egy páran úgy, mint te ez biztos. Nem vagy te demiszexuális?
2023. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

“ Most is beszélgetek több nővel, de egyáltalán nem érzem azt a pluszt, hogy érdemes lenne találkoznom velük. Hogyha nem érzem azt a pluszt, és nem kötődnek hozzá érzelmek akkor nincs értelme találkozni velük”


- lehet velem van a baj, mivel régóta kapcsolatban vagyok és soha nem használtam netes társkeresőt/appot.. de el nem tudom képzelni h puszta irkalastol elkezdjek érzéseket érezni bárki iránt, plane kötődést. Ha így is megesik, akkor az valószínűleg azért lenne, mert vagy nagyon szeret hiányos lennék, vagy annyira vágynék már a szerelem érzésére, hogy sajnos bele látnék az illetően tok pozitív dolgokat, amiket belül keresek.


Lényeg a lényeg, hogy nem lehet mindent instant “kieroszakolni”, megkapni. A kötődés és az erősebb érzések általában pont olyanok, amik települnek és nem instant érzed…

Ne akarja jobbak mindent.


Mondom ezt úgy, h én sem vagyok szerelmes típus, és egyszer amikor cso szerelmes voltam, az is kb szinte rögtön borított hormonok hatására volt.. de kellett egy személyes benyomás, és ingerek.. (és a hirtelen jövő heves érzelmek az elején még igy is sokszor red flag általában a valóságban, de ez más téma..)


Lényeg a lényeg h nem kell semmit erőltetni, és érdemes időt adni a dolgok kialakulásának. Kétségbe esni sem kell, ha még nem volt kölcsönös, sokáig nekem sem volt. Majd lesz.

2023. aug. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* amik felépülnek
2023. aug. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés, mikor adsz egy esélyt egy randinak de haza akarsz menni. Nő vagyok, nálam sem megy érzelmek nélkül, plusz "sajnos" rettentően válogatós vagyok.
2023. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!