Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! El tudom csábítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! El tudom csábítani? Mennyire erős, sikeres egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Mikor először láttuk egymást, az üdvözlő előzékeny mosoly után, szinte mintha zavartan lesütötte volna a szemét, így nem tartottunk szemkontaktust. Ekkor még csak a barátjával beszéltem, őt csak bemutatta nekem, munkavégzésük közben találkoztunk. Nekem nagyon megtetszett ez a srác. Ebből a pillantásból én úgy láttam, mintha tetszenék neki, csak direkt szinte kerülte a pillantásom, mert mint kiderült barátnője van. Részemről kipattant a szikra, szinte megbabonázott, ez a zavart pillatas pedig felkeltette a kíváncsiságom.

Eddig csak egyszer sikerült beszélnem vele.

500 km a távolság köztük, kb 3 hetente találkoznak. Egy nagyon nagyon jó külsejű fiatal nő vagyok. Sok hasonlóság van bennünk, rengeteg a közös téma, van közös érdeklődésünk is.

Én elhatároztam, hogy szeretnék közelebb kerülni hozzá.

Szerintetek ez a szemérmes pillantás jelenthet valamit? Vagy a kellemes beszélgetés? Lehet esélyem?

Kérlek aki nem tud válaszolni érdemben a kérdésre, az görgessen tovább, köszönöm! :)



2023. szept. 11. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ebben a gusztustalan, gátlástalan világban te is kaphatsz a tortából egy szeletet. Nem vagyok irigy.
2023. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Hú te valahogy nagyon el vagy tévedve. Távkapcsolat? A pasi tud róla? Jah hogy ő még nincs beavatva, nem is kell. Hát további szép álmokat!
2023. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A tavkapcsolatok nagy resze sikertelen, sajnos de ez teny. Rengeteg gyenge pontja van.
2023. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha közel van neki punci, nem fogja eldobni, hogy 3 hetente legyen csak.
2023. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3, köszönöm!
2023. szept. 11. 16:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

semennyire 10ből 10 szer vége lesz, csak elpazaroltatok vagy 5 évet 10-15 talira :D

nem jó.. nekem az az elvem el se kell kezdeni senkivel semmit ha 500 km-re lakik. az nem igazi kapcsolat hogy 0-24 ben több hétig te ábrándozol mikor taliztok :/ ez így szar. ha én szerelmes voltam úgy igazán 2 napot se bírtam ki. Az emberek saját magukat kínozzák így.

2023. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Kihasznaltathatod magad bele zughatsz de a szereto asszony az mindig otthon varja majd.. A foglalt ferfiakra raereznek a nok es azt hiszik valamo rohadt jo tarsak pedig nem..
2023. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

8 as esélyek és valószínűségek.

igen meg az is lehet hogy ők lesznek Superman és Lois :DD de az esélyek pls.

2023. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
*6 os voltam am nem 7 es
2023. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

6os.köszi a válaszod :)

8. Az nem én vagyok.. :)

2023. szept. 11. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!