Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan kapcsolatotok,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok,amikor a másik fél sosem mondta,hogy szeret? Semmilyen formában?

Figyelt kérdés
2023. okt. 19. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2023. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Minek lenne olyan?
2023. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Volt aki mondta. Visszakérdeztem, hogy "Miért?" Erre nem tudott válaszolni.
2023. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Olyan van/volt, aki mondja, de valojában nem szeret
2023. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Jelen. A férjemmel lassan 15 éve vagyunk együtt, egyszer sem mondta hogy szeret. Soha. De éreztette.

Bár volt aki meg mondta, de semmit nem tett meg értem, csak megbántott.

Ettől függetlenül nem tudom azt mondani, hogy nem zavar.

2023. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
3-as, az az igazi szeretet, amikor nem tudod megmondani, miért szereted. Csak szereted és kész. Nekem is van ilyen, akit ennyire szeretek.
2023. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eakos1 ***** válasza:
Egyetértek az elötem szólóval. Az IGAZI szeretetben nincs OK. Pont erre nem érez rá az emberek majdnem 100%-ka.
2023. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!