Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan, hogy csak később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy csak később tudtad meg hogy valaki halálosan szerelmes volt beléd korábban? Hogy reagáltál rá? Mit gondoltál?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Sajnáltam hogy nem tudtam akkor.
Úgy gondoltam ennek így kellett lennie hogy ne tudjam akkor.
Most már látom hogy vak voltam, nem vettem észre.
Akkor is sejtettem de nem vonzott.
Ha szerelmes volt akkor miért nem kezdeményezett?
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha nem történt ilyen velem
2023. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jártam még így soha, aki szerelmes volt belém az általában valamilyen formában a tudtomra adta.


Egyetlen olyan férfi van, akibe tavaly nagyon bele voltam zúgva, és akitől nagyon szerettem volna hallani, vagy legalábbis tudni azt, hogy számítottam-e neki bármit is? Valószínűleg nem, de azért nyilván jól esne tudni, hogy mégis (nem, mintha változtatna ez bármin is már).

2023. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Az mas mert ki lettrl hasznalva gondoëom a naivitasod miatt.

A legjobban akkor kivancsi az ember ha semmi nem tortenik koztuk amibol kiderulne barmilyen fajta dolog is.

2023. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értek ezzel egyet. Csak abban az esetben lehetsz kíváncsi, ha nem történt kötöttetek semmi? WTF?


A naivitás része csak félig-meddig igaz. Épp egy jelentős változás középen történt ez az egész, már akkor sem voltam teljesen hülye. Megmaradt néhány beszélgetés, és egyértelmű, hogy nem voltam teljesen hülye már akkor sem. Ma meg főleg nem 😀

2023. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Aztan hagytad lelepni..
2023. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg, én "léptem ki" ebből a szituációból, mivel felmondtam 😀 barátnője is lett nem sokkal a felmondásom előtt, nekem pedig minden nap azt kellett volna hallgatnom, hogy mennyire szuper az új csaja (sajnos adódtak elkerülhetetlen helyzetek, ha akartam ha nem, hallottam ezeket, mivel előttem is dicsekedett vele). Lehet, hogy pont erre ment ki a játék, hogy felmondjak. 🤷‍♀️
2023. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!