Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az, amiről álmotokban sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amiről álmotokban sem hittétek, hogy megtörténhet, mégis megvalósult a szerelmi életetekben?

Figyelt kérdés

2023. nov. 14. 00:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Hogy olyan férfi felé vonzódok, akin tényleg nincs semmi különös, de valami miatt én írtó szexinek látom.
2023. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttem egy kollégámmal a munkahelyemen, akivel nem is gondoltam, mert külsőleg nem is az esetem.
2023. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár rohadt szerencsétlen vagyok a társkeresésben, de azért összeakadtam az én szintemen jónak számító csajokkal.


Még régen egyetemen voltak csajaim, ott tetszett, hogy elvittek bemutatni a szüleinek, figyeltünk egymásra. Egyik csajom magas és vékony volt, imádtam.


Felnőttként volt, hogy közös hobbitevékenység közben már előre feltűnt egy nő aki sokkal idősebb volt tőlem, mégis vonzónak találtam. Aztán összejött köztünk egy szerető-szerű helyzet. Értelmes nő volt, az erotika is működött.


Legutóbb pedig egy velem korú lány volt, ő volt az első aki úgymond feljött hozzám és ott is maradt néhány hétre, így picit megtapasztalhattam az együtt élést is. Eleve sok programot szerveztünk, jó volt az ágyban is.


Egyik "kapcsolatom" sem tartott sokáig, és hosszú, fájdalmas magányt adtak, de amíg tartottak addig nagyon jók voltak. Ami talán kiemelendő, hogy mindegyikük odaadó volt az ágyban, kvázi kiélhettem magam, bár nincsen semmi őrült fétisem.


Másik, hogy soha nem éreztették velem, hogy ronda, nem vonzó férfi vagyok. Pedig az vagyok, mégis mellettük "igazi" férfinak érezhettem magam egy ideig.

2023. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ilyen közel leszek a férjemtől való különélés gondolatához.
2023. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!