Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért folyik még a csapból is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyik még a csapból is a mézes-mázos szerelem,amikor a legtöbben azt mondják,hogy a valóságban nem is ilyen az igazi szerelem,mint amit a média sugároz? Mi a jó ebben,ha mindent vattacukorba csomagolva ábrázolnak?

Figyelt kérdés
Eddig minden barátnőmtől azt hallottam,hogy egyiknek sem repkedtek pillangók a gyomrában, nem voltak elvakultak, és igen is voltak hullámvölgyek még az elején is, meg minden szakaszban. Én sem tapasztaltam semmi annyira vehemens érzést,mint amit a tv-ben látok, és nem is hiszem el,hogy van ilyen. Nektek mi a tapasztalatotok,hölgytársaim?Nagymamám eddig mindig azt mondta nekem,hogy én ebbe és abba nem is vagyok szerelmes, mert nem csüngtem senkin,nem csókolgattam előttük, és a kötődésemet sem úgy fejezem ki mint a legtöbb nő.
nov. 26. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

A mai fiatal fiúcska felhozatalnál nem is csodálkozom.

Ha ezek megmozgatnak valamit egy egészséges nőben, meglepődnék.

Nyámnyila alakok, semmi apakép előttük, borzalom.

nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hölgy nem vagyok, de az előző barátnőmbe nagyon szerelmes voltam olyan érzés kapott el amit előtte nem éreztem soha, és ahogy haladtunk előre ez az érzés időnként megismétlődött. Ahogy együtt váltunk "felnőtté" újra és újra voltak olyan pillanatok amikor "beleszerettem" (úgy hogy amúgy alapból sem múlt el). Nem tudom jól megfogalmazni, de ezek azok a pillanatok amikben úgy érzed hogy ott akarsz maradni örökre.


Szóval szerintem van ilyen de ritka. Viszont ha nem lenne ritka, akkor talán értékes sem lenne. És ez sokkal mélyebb dolgokon múlik mint hogy csüngesz-e a másikon.

nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
A kérdést tutira nem nő írta ki.
nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig nő írta ki.Ha hiszed el ha nem,én soha nem tapasztaltam olyan csöpögős érzelmeket, mint amilyeneket például a török sorozatokban mutogatnak.Aktuális most a Mavi szerelme..
nov. 26. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

"Én sem tapasztaltam semmi annyira vehemens érzést,mint amit a tv-ben látok, és nem is hiszem el,hogy van ilyen."


Én mindent "vehemensen" élek meg. A világ nem úgy működik, hogy "mindenki azt érzi, amit én".

nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Már elmúltam 40, de 3 exemnél is éreztem a "pillangóhatást", úgyhogy létezik. Bízom benne, hogy lesz még benne részem.
nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én két nőnél éreztem eddig ilyet, teljesen be voltam csavarodva tőlük. 44 éves ffi vagyok amúgy. Egyik kapcsolat sem alakult jól végül, szóval nem vagyok biztos benne, hogy szeretnék még ilyet átélni. Most már inkább csak vmi olyan nő kéne, aki korrekt és kedves.
nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Amit a média, romantikus komédiák sugallnak, az gyakran tényleg egy eltúlzott verziója a valóságnak. Ettől függetlenül én voltam már "belezúgva" valakibe rendesen, akivel később lett egy szép, a szó nemes értelmében vett szerelmünk, amikor akkor is kitartottunk egymás mellett, amikor már csendesedett a kezdeti hév... de az elején tényleg éreztem a pillangókat a gyomorban, a fel-le szánkázó szívet, a hevesebb szívverést. Az más kérdés, hogy az nem a szerelem intenzitását jelzi, hogy ki mennyire nyalja-falja a másikat nagyközönség előtt, hanem azt, hogy mennyire van jóízlése. Azért csókcsatákba, egymást majd befalós csókolózásba, taperolásba bele nem mentem volna mások előtt, mert sztem az ízléstelen. Ez meg baromira nem jelenti azt, hogy nem vonzott úgy a párom, mint a mágnes, hanem azt, hogy van méltóságom és tudom kontrollálni magam olyan helyzetekben, ahol ez nem illő.
nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!