Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek lehetnek arra utaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek arra utaló jelek hogy a férfi szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Mielőtt találkoztunk minden nap folyamatosan írt, ha dolgom volt és két óra múlva írtam akkor is egyből válaszolt, mindig. Ahogy találkozgatni kezdtünk minden annyira jó volt, egyszer kimentünk egy romantikus helyre este, ahol direkt bekapcsolta a kedvenc számom, és úgy csókolózott rá velem hogy az arcom fogta közben, nagyon érzékien és gyengéden szinte elolvadtam tőle. Aztán amikor megtörtént a dolog, a közben is megállt sokszor hogy gyengéden csókolózzunk, összekulcsolta a kezét velem, homlokpuszit adott. Nem sok emberrel volt még ilyen dolgom

2023. nov. 27. 23:28
1 2
 1/13 polarbeer ***** válasza:
66%

Én pontosan ugyanezt csináltam egy lánnyal nemrég.

Nagyon bejön, nem közömbös számomra, de ami eddig volt, az kb csak poénkodás, romantikus beszélgetés, és jó smárolás. Nekem ennyi nem elég, hogy beleszeressek egy lányba.


Egy ideje nem írtam már neki. Gondolok rá minden nap, de nem üti meg teljesen az ingerküszöbömet. Egyébként fantasztikus lány, el tudom képzelni, hogy belészeressek :) De még nem tartok ott.

2023. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy fontos vagy neki. Idővel kialakulhat bármi :)
2023. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

1!

A szexet hiányolod?

2023. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 polarbeer ***** válasza:
66%

#3

Lefeküdnék vele, mert jó csaj, de nem ez az elsődleges mozgatórugó.

Szívesen megismerném, aztán majd alakul.

Ha kizárólag a szexet akarnám tőle, már léptem volna felé, és úgy lettem volna, h legfeljebb elküld.


Nem hiányolok én semmit, csak mondom, jelenleg még nem vagyok azon a szinten, h összejöjjek vele.


1-es voltam

2023. nov. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Kamu. Ismerek ilyen embert minden csajjal így viselkedik akit felszed.
2023. nov. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Fuvarozo
2023. nov. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem foglalkozom a szerelem érzésével direktben. Nem tartom stabil dolognak. Vannak ettől sokkal jobb részek is egy kapcsolatban.
2023. nov. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez még nem jele a szerelemnek. Ettől még lehet szeret de csupán ilyen jelekből ne következtess.
2023. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebből csak az derül ki, hogy te szerelmes vagy belé. Lehet, hogy ő is, de az is lehet, hogy csak meg akar dugni.
2023. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bírni bír, vagy a szexet gyengéden is szereti, de hogy szerelmes-e? Lehet még ő maga se tudja mit érez.
2023. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!