Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 1 férfi elkezdett többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 férfi elkezdett többet érezni a nő iránt akkor maga a nő lénye vagy a szex van többet az eszébe?

Figyelt kérdés

nov. 29. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Az aranyhal
nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
A nő lénye.
nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor a lelki része érintett meg, ha pedig elkezdtek megnyilni egymásnak akkor lelkileg is tudtok kapcsolódni ami még jobban mélyiti a kapcsolatot, és alapot képez a közös jövőhöz
nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De az a férfi aki többet érez annak is állandóan a szexen jár az esze ha a nőre gondol vagy inkább előtérbe van az időtöltés a nő lénye, személye?
nov. 29. 16:57
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ,ha foglalt a pasi akkor szex.
nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
ha női kérdező vagy akkor magadból indulsz ki- a férfiak teljesen másképp vannak kódolva, mint a nők. A nők azt várják a férfiaktól, hogy lelkiekben közeledjenek, de a férfiak vizuális tipusúak.
nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Most bocs, de én a kérdést se értem.
nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Én értem. És igen, a szex jár többet az eszükben. A férfiak ilyenek. Ösztönlények.
nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
A többet érezni még nem feltétlenül szerelmet jelent így inkább erotikus gondolatai vannak. Ha szerelmes lenne akkor keveredne olyan gondolatokkal mint pl. szeretne veled kirándulni menni, megosztani dolgokat, hiányzol neki.
nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
8! Furcsa, én pont a nőkről érzem ezt, hogy csak a szex jár az eszükben és ösztönlények.
nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!