Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 1 férfi elkezdett többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 férfi elkezdett többet érezni a nő iránt akkor maga a nő lénye vagy a szex van többet az eszébe?

Figyelt kérdés

nov. 29. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Lehet ez nagyon nyál lesz, de amikor én szerelmes voltam, akkor a dugás volt az utolsó dolog ami eszembe jutott. Vártam, hogy legalább beszélhessünk,vele lehessek.

De szerintem ez emberenként eltér.

33/F

nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Kérd meg komolyan hogy aznap csak összebújás legyen. Ha mégis bepróbálkozik már meg is kaptad a választ.
nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kérdés értelmetlen! A válaszol is! Mi az, hogy mi van az eszébe?????
nov. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván nem a holnapi prezentáció,hiába diskuráltok ilyen sablon témákról...
nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyt. :Előbb nézi meg a blúzod szabását,mint hogy kielemezze a lelkedet,a legtöbbször így indul.Aztán ahogy közelebb kerültök egymáshoz,már ezzel jár egy másik aspektus. Egy idő után bármi ürügyként szolgálhat egy kis csevegésre.
nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!