Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek így még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így még mindig ennyi év után is?

Figyelt kérdés
A párommal 8 éve vagyunk együtt. Mióta gyermekeink vannak,azóta nagyon ritkán tudunk szeretkezni,mert mire oda érünk hulla faradtak vagyunk. Igaz a párom ettől függetlenül sűrűbben szeretne,de én addigra már félig alszom. Amikor végre sikerült szeretkezni olyankor teljesen el vagyok varázsolva. Ha vissza gondolok ugyanúgy érzem azt a fura érzést mint az első alkalommal,és azt érzem szerelmes vagyok. Miért tud ilyet kiváltani belőlem ennyi év után is?
dec. 14. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.
dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Mert a szex alatt hormonok szabadulnak fel a testedben. Pl. oxitocin ami a kötődésért felelős hormon. És egyéb boldogsághormonok is.

A szexfüggők is például ezeknek a hormonoknak a "fogságában élnek", ezt az eufórikus érzést hajszolják.

dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Azért próbáld meg megerőltetni magad ha csak nem akarod hogy a párod mást rakjon meg.
dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Alig szexeltek, de téged az érzés érdekel. Szexeljetek többet, mert tényleg félre fog menni.
dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnám elképzelni róla,de tudom mindenki ezt mondja,ezért hívják csalódásnak. Egyszerűen nem tudom mit csináljak,hogyan tudnám rá venni magam a több szexre. Én nem vagyok annyira szexelős fajta. Ilyenkor meg oda vagyok meg vissza én ezt nem értem.
dec. 14. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hormonokkal valami, trauma? Orvoshoz nem akarsz vele menni?

Esetleg alacsony libidó alapjáraton?

Egyébként nem csalódás beszél hanem a realitás. Egy férfi tele hormonokkal neked nem fogja kibírni, hogy alig vagy egyáltalán nincs szex és teljesen jogosan, mert a párkapcsolathoz hozzátartozik a szex. Ha nem tudod neki megadni amire vágyik akkor máshol fogja keresni. Lehet nem csal meg, de elhagyni el fog.

Úgyhogy nagyon gyorsan gyere rá hogy mi a bajod.

dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem alacsony libidó,hogy mi okozza fogalmam sincs. Semmilyen gyógyszert,vagy vitamint nem szedek. De amit írsz,írtok teljesen logikus,a párom is mindig ezt mondja,hogy ő férfi és igenis neki többször,nagyobb szüksége van a szexre
dec. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!