Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal már három hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már három hónapja eggyüt vagyok ès jól èrzem magam vele mindig meg nevetett ès bármit elmondhatok neki ,de èn most azt èrzem,hogy nem tudom,hogy ha szeretem őt ès ez gyötrő èrzès.szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
De mindig mondom,hogy fáradt vagyok azèrt vagyok ilyen ,ès nem merem neki ezt elmondani mert èn nem akarok tölle elválni mert mègis kötödök hozzá valamilyen szinten ès attól is fèlek ,hogy fájdalmat okozott neki .Ez az első komoly kapcsolatom ès kurvára fáj èn nem èrtem saját magam.ő egy tökèletes fiú meg ad mindent amire szüksègem van. ès ezèrt kèrek segitsèget vagy vèlemènyt.szerintetek mit tegyek?

#Nem tudom,hogy mit èrzek #Nem tudok szeretni
2022. dec. 19. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Gondold át, kell-e szerelem nélkül kapcsolat. Aztán legyél őszinte a pároddal. Nem lesz egyszerű. Sok erőt kívánok hozzá.
2022. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Uncsi a srác, nem neked való. Majd megtalálod a pezsgést egy drogos, alkoholista, nárcisztikus pszichopata agresszív asszonyverő állatember mellett.
2022. dec. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Barátként kapcsolódsz hozzá inkább, úgy érzed? Nehéz így eldöntened, hogy mi legyen, ha még nincs tapasztalatod. De ha nem vagy biztos magadban, akkor inkább jobb egyedül lenni.
2022. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele.
2022. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!