Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, aki megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.O. kérdése:

Létezik olyan, aki megtalálta az igazit, a tleg igazit és ez mellett anyagilag is és egészségügyileg is minden a legnagyobb rendben van?

Figyelt kérdés

azt figyeltem meg (és tapasztaltam is), hogy ha valakinek az érzelmi élete fullos, akkor anyagilag van valami nagyobb probléma, vagy egészségügyileg, vagy mindkettő, sőt mindhárom, mert ugye az egyik következik a másikból.. és forditva is, ha anyagilag nagyon durván jól áll valaki, annak az érzelmi élete egy rakás ... vagy lelkileg van rottyon, vagy egészségügyileg..

nekem is.. akármikor jól álltam anyagilag, hiába, mert érzelmileg vagy lelkileg meg kuka.. és mikor kb egy forintom nem volt, akkor "találtam meg" azokat az embereket, akik azóta is.. az életem részei.. maradnak


(tudom hogy mi-miért, egyensúly és stb, csak kíváncsi vagyok személyes sztorikra:D)


dec. 15. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem rendben van az életem minden szempontból. Boldog párkapcsolatban élek, hiszem, hogy együtt öregszünk majd meg. Anyagilag is jobban állok, mint a kortársaim, de még fiatal vagyok. Egészségem is rendben, család is jól van, barátok stb. Minden oké, köszönöm.

Nyilván mindig vannak kihívások, pl most munkát váltok, majd költözés is tervben van, plusz elkezdek egy új képzést, de én szeretem ezeket a kihívasokat, tennivalókat. Egy élet sosincs kész. Viszont boldog vagyok. Egyébként mindig is boldog voltam. Párommal kb 2 éve vagyunk együtt.

dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, miért ne létezne??? A boldogság üdíti a testet, lelket is, az egészségért meg tenni kell, nem jön magától.
dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne?
dec. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Per pill igen.

Voltak anyagi problémáink 2019-ben, összeköltözés után, de megoldódtak, ahogy mindketten sokkal többet keresünk most.

Volt egészéségügyi probléma is, nagyon beteg lettem egyszer, de meggyógyultam, és jobb formában vagyok, mint bármikor.


Szóval van ilyen.

dec. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem történt volna párom elszakítása egy társaságtól és mentáls probléma "kezelésére" nem úszott volna el másfél millióm, akkor régóta rendben lennénk. Végül összeköltöztünk, de én még nyögöm az esetet hitellel és neki csak ősztől van részmunkaidős állása. Viszont le tudok menni kártyámmal mínuszba és így nézve jól megvagyunk. Most - Karácsony ellenére - látszódik újra felfelé ívelő helyzet. Mivel nagyon sokat bizonyított a kapcsolatunk és nem adtam fel, így ő az igazi.


Viszont eddig mindig igaz volt az életemben, hogy valami nem stimmel. Egy ideig még nem érdekelt párkapcsolat és munkám sem volt, majd lett munkám, párkapcsolat sokáig továbbra sem sikerült, párkapcsolatban menekülni akartam a munkából, minden klappolás alatt történt a súlyos történünk, most párom visszatérésével idegesítően nehezebb lett a munkám. Végül az elmúlt 1 hónapban lenyugodtam és most jól érzem magamat.

dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, igen ezek inkább ilyen időszakok hogy minden rendben van, olyasmire gondoltam mint amit az utolsó válaszoló írt, hogy hosszú távon nagyon ritka hogy minden rendben van, valami mindig van.. vagy ez a terület nem oké, vagy az, aztán ha az helyrejön, akkor elbszódik egy másik.. de persze jó olvasni, hogy van ahol folyamatosan minden oké:)

inkább arra gondoltam, hogy pl van az a mondás hogy aki szerencsés a szerencsejátékokban az szerencsétlen a szerelemben.. tehát hogy az egyik életterület jól megy, akkor valamelyik másik meg sz4rul.. meg azért az életkor se mindegy, gondolom fiatalabbak vagytok még:)

dec. 17. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, mi 35 év felett vagyunk. :-) (Gyerek nélkül.)
dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

22:15

az lett volna a másik:D:D az is sokat számít, nagyon elrontja a gyerek érkezése a kapcsolatokat főleg, meg az anyagiakat is.. sokszor az egészséget is, rengeteg barátnőmnek lett a cukrával meg a fogával is baj

dec. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!