Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit még a férjem előtt ismertem meg. Mindig interneten tartottuk a kapcsolatot sosem találkoztunk mert messze lakunk egymástól. Hullámzó mert egyszer úgy érzem megvan a vonzalom másrészt enyhül de én nem akarok tőle semmit, szeretem a férjemet tehát meg tudom ítélni mi az amit akarok. Arra koncentrálok hogy elmuljon ez az érzés de egyszerűen évek óta kisebb nagyobb megszakításokkal eszembe jut. Holott tudom nagyon jól hogy nincs értelme az egésznek. Mégis vonzódom hozzá. Hogy szüntessem meg ezt végleg mar? Illetve miért nem múlik el évek alatt sem?

Az biztos hogy ő akarna tőlem többet de én megmondtam hogy nem.


dec. 16. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

"Mindig interneten tartottuk a kapcsolatot sosem találkoztunk"


Ha sosem találkoztatok, akkor honnan tudod, hogy valójában milyen ember?

Mihez vonzódsz tulajdonképpen?

dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
A fejében kialakult kis álomképhez. #1
dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Évek - azóta már rég családos lehet.

És már régen megmondtad neki, hogy nem akarsz többet.

dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öhöm... azért nem akarod mert nem érzed, vagy azért mert bűntudatod van hogy nem helyes? Tartok tőle az előbbi megvan (a vágy) s az utóbbi miatt teszed.

Az ok, az hogy nem olyannal vagy együtt aki 120%-ban kitölti a szíved. Ha így lenne, akkor nem jutna eszedbe komolyabban másik pasi.

dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs családja... Vannak női de nem komolyak. Onnan tudom hogy néha rám ír és beszélünk pár mondatot kivel mi van. Bűntudatom van amiért sokszor eszembe jut. Ugyanakkor nem akarok vele lenni mert a józan észnek teljesen ellentmondanék. Ezért nem bonyolódtam bele egyáltalán soha de mégis ezt érzem... Meg akarom szüntetni
dec. 16. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

"Bűntudatom van amiért sokszor eszembe jut."

Ne legyen.

Egyetértek a 4-essel, "nem olyannal vagy együtt aki 120%-ban kitölti a szíved".

dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!