Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira tetszik az uj munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tetszik az uj munkatárs. Szerintem látja rajram. Lépne vmit, ha viszonzott lenne?

Figyelt kérdés

Ha egy 30 feletti pasi, és szerintem tapasztalt is, és látja, hogy bejön vkinek, akkor az van, hogy vagy viszonoz, vagy nem és offol?

Egyelőre nem ment túl az udvariassági etiketten viszonzásban, nem éreztetett viszont semmit, dehát első napja, inkább a munkára koncentrál, felesége nincs.



#magaslabda
ápr. 29. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszeni tetszhetsz neki mint bárki más. Ez még nem jelent semmit. Főleg ha nem akar csúnyán mondva oda sz*rni ahol eszik. Kínos pillanatokat élhettek át ha nem jönne össze.
ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mi lenne kínos? Attól még maradna a normális kedves munkastyl és megy tovább az élet. Ez van ha offol.

A kérdés hogy én csak igy várjak? És majd ha akar vmit akkor kezdeményez és ennyi? Szerintem vette hogy nekem tetszik. És nála a labda.

Akkor majd kiderül?

(Amugy másik részlegen van, nem leszünk sűrű kontaktban)

ápr. 29. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked nem lenne ciki neki még lehet és benne van a pakliban, hogy attól tart.


Persze lehetséges, hogy nem akar téged letámadni hiszen még új, bele akar előbb rázódni a munkába.


Talán az exét siratja, talán fél a csalódástól.



Majd ha egyre többet beszélgettek, elhív randira, vagy konkrétan megmondja, hogy szexben benne van akkor tudhatod biztosan, hogy valamit akar tőled.


Természetesen te is kezdeményezhetsz simán.

ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kezdeményezni ennél többet nem akarok, mert az meg hogy nézne ki, hogy ismeretlenül szinte rávetem magam egy uj dolgozóra. Szerintem képben van rólam, nekem ennyi elég. (Meg sajnos mennek majd a rosszindulat1ú pletykák körbe rolam, ebben biztos vagyok, mert pl munkatársa, akit viszont kikosaraztam es akivel majdnem igazgatoi szintű balhém is volt. Igy utáljuk egymást mint a sz.r. az meg ráadásul a felettese is. és vele fog dolgozni a crush. Szóval sokat nem várok.)


Lehet marad örök álom akkor. Ez van.

ápr. 29. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
De most első napja van ott akkor mit vársz? Kicsit bele kell jönnie a dolgokba, ha tetszel neki akkor előbb utóbb lépni fog. De azért első nap ismeretlenül nem akar rögtön nyomulni, esetleg abban sem biztos, hogy jól értelmezte e amit látott rajtad stb.. Nem hinném, hogy veszett ügy..
ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A felettese miatt aki nagy sz.rkeverő, így belegondolva, max annyit várok, mikor kezd el gúnyolni vagy kiröhögni, kiközösíteni. Ismerem jól milyen a felettese es vele dolgozik napi 8ban. Úgy vezeti az orránál fogva ahogy csak akarja, vele bapi 8 kontaktban van velem meg talán lesz heti e-2 pillanatban mikor összefügg a szakmai részünk. Esélyem sincs.


Még az tőlem egy ostoba kérdés is, hogy tetszem e neki. Hiszen nemsokára már utálni fog ő is.

Fordított már ellenem embereket.


De továbbmenve ha össze is jönnénk, bizalmam se lenne kifiguráznának e egymást közt a hátam mögött. Lehet kitálalná az egész magánéletünket is. Ki tudja.


Keresek mást és csókolom.

ápr. 29. 17:52
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy vetkőznék is le olyannak akiről nem tudhatom másnap nem a pasik közt ezen fog csámcsogni?

Aztán az egész munkahely is.

Inkább dolgozom tovább hogy rá se nézek. Minek nézzek.

ápr. 29. 18:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első napja könyörgöm.

Lehet eltéved még, ha a mosdót keresi, de te már azon agyalsz, hogy miért nem lép, ha kétszer rámosolyogtál.

ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sőt magamban már lejátszottam az egész kapcsolatot is ha azt nézzük.

Kb sehogyse lenne ez jó.


Pasik egymást közt szétaláznának ahogy csak nem szégyellik.

Eleve munkahelyféltése is van. Senki nem merne rá se hajtani a felettese által kiszemelt szerencsétlen "jányra".


Az elsőbbség a felettesé a nőkben is..


Akármelyik oldalról is nézem én ebből csak sz.rul jöhetek ki. Máshogy sehogysem.

ápr. 29. 18:35
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Hát te jól elbeszélgettél magaddal itt, nem is kellett neked válasz. Először kellett, aztán ismeretlenül felruháztad egy rakás negatív tulajdonsággal, aztán eldöntötted, hogy egy ilyen ember nem is kell...

Szóval, én nem tudom milyen ember az illető de az biztos, hogy neked vannak gondok a toronyban.

ápr. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!