Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudják érzelemmentesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudják érzelemmentesen ezt csinálni a pasik?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, 6 éve barátok vagyunk. Volt már köztünk ez-az, randizgattunk is egy időben, munkatàrsak is vagyunk.



Időről-időre összegabalyodunk, ès ilyenkor nagyon jòl èrezzük magunkat, belsőséges a viszonyunk, sokat beszélgetünk őszintén, sok a kedveskedès, gyengèdsèg, együtt alvàs, jò szex stb.


Aztàn egyszer csak vége, rideg velem egy ideig, nem akar màr talàlkozni. Ez pàr napig van ès utàna megint baràtkozunk, sokat beszèlgetünk stb. Ès egy idő utàn (néha hetek, néha hónapok után) megint összegabalyodunk és viszonyunk lesz 1 hètig, néha 2 vagy 1 hónap.


Bennem màr kialakultak èrzelmek, de ezt nem vallottam be neki, egyszer viszont kèrdőre vontam, hogy tudja ezt csinàlni, azt vàlaszolta, egyszerűen csak nem visz bele èrzelmet.


Pasik, hogy tudjàtok ezt csinàlni? Kedveskedès, mély beszèlgetèsek, gyengèd èrintèsek, összebújva alvàs, közös filmezès, sèta, üzenetezgetèsek ès aztàn vége...


Hogy tudjàtok az ilyesmit érzelem nélkül csinálni?


dec. 26. 14:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

6 éve xopat a szó szoros és átvitt értelmében is. Mekkora ész kellene ahhoz, hogy rájöjj, NEM LESZEL SOHA A PÁRJA?


Mellesleg, ez a mostani helyzet miért nem jó neked? Jobb lenne, ha főznöd, mosnod, takarítani kéne rá? Meg közös hitelt felvenni, szülni, meg kínos családi ebédekre járni, ahol folyton nyomnák a mikor jön a baba, meg a Kati (Előző csaja.) nem evett ennyit, ráadásul az apja államtitkár volt, dumákat?

dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Úgy látszik senki nem tud magyarázatot a fő kérdésemre?!
dec. 26. 15:53
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó pasi, akkor lehet több ilyen nője is van. És azért párhuzamosan 2-3 nőt dugni az jó dolog.
dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12.-re, a kérdezőnek.


Te tényleg nem érted/nem fogod fel a válaszokat?

Komolyan, te tényleg felnőtt, dolgozó nő vagy???

dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy néha eltoltsetek egy kellemes délutánt, estét, szex után beszélgetve vagy programot csinálni, nem kell feltétlenül szerelmesnek lenni.


N

dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

"Jobb lenne, ha főznöd, mosnod, takarítani kéne rá?"


És miért is kéne? Azért mert nő, meg nem házi szolga.

dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Hasonló helyzetben vagyok. Van hogy órákig csak ölelkezünk, úgy csokolgatja az arcomat, hogy ha valaki látná azt hiszi halálosan szerelmes belém, egyszer amikor hosszabb időre elváltunk még sírt is búcsúzáskor. Néha reménykedek, hogy talán mégis szeret, aztán néha olyan figyelmetlen , ok órákig nem válaszol, ilyenkor újra arcon üt a felismerés, hogy sosem fog szeretni. Pedig én annyira szeretem hogy bármit megtennék érte. Szóval a kérdésedre válaszolva nem érzelem mentesek szerintem, valamennyire szeretnék, kötődnek hozzánk, de szerelem vagy mélyebb érzelmek nélkül is tudnak így viselkedni.
dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!