Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm egyre furabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre furabb és nem tudom miért, valaki tud erre választ?

Figyelt kérdés

Barátnőm 3 napja valamiért egyre furabb, máshogy beszél hozzám, kevesebbet mondja a szeretlek szót, kevesebb szíves emojikat küld, órákon át nem ír, más platformokon mint az insta/tiktok ott van inkább mint hogy velem írna tudom ez ,,semmiség" de egyre jobban ingnorál és kezdek félni hogy valami van

Valaki tud normális választ erre? Fiúk lányok? De leginkább lányoktól kérdezem ez miért lehet? Előre is köszönöm a választ.


dec. 30. 23:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Felrekurt
dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11 Ha azt tette volna, totál másképp viselkedne. Leülhetsz fiacskám, 1-es. Kezd újra a tanulmányaidat az emberekről.
dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Biztos van a háttérben valami, amiről nem tudsz, csak neki nyilván egyszerűbb, ha passzívan viselkedik veled, mintha őszinte lenne.

Kommunikáció!

Mert a hiánya az egy párkapcsolat végének a kezdete.

Szerintem zacskózd a csajt, nem lesz őszinte veled soha.

dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

10 hónapja vagyunk együtt, megkérdeztem tőle mi a baj miért nem ír ha fent van stb azt mondta semmi csak a sok munka" kezdek félni nagyon😕

A barátnőm most lett 16 éves, én 18 vagyok.

dec. 31. 16:00
 15/17 A kérdező kommentje:

7- es kérdező.

Nem tudom, kb egy hete volt egy fiú akit megjelölt, kérdeztem ki ez nem akart semmi féle képpen válaszolni rá, nagy nehezen ki húztam belőle állítólag ,,VIP haver" azt mondta ha rá írok össze jön vele utána azt mondta hogy csak egy haver, ,,pasija" utána meg én voltam minden sz@r mert megkérdeztem

Most jelenleg ,,minden rendben" csak kezd egyre furább lenni az egész stb

dec. 31. 16:05
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező újra a 7es vagyok.

Nos a VIP haver sok minden megmagyaráz. És ahogyan védi őt, még a saját partjától is, tőled, ez azért eléggé árulkodó. Mert azért 10 hónapja már csak ismeretek egymás haveri körét. Most felbukkan egy ismeretlen aki szerinte VIP haver, és ne próbálj neki írni, (értsd :bekavarni) mert akkor összejön vele. Ha haver lenne, hogy akarna vele összejönni? Hisz ha csak haver, akkor elvileg nem akar a csajoddal kapcsolatot. Vagy mégis? Az viszont már nem haverság. Szóval még is van a probléma lényege.

dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Fájdalmas igazság..

Köszönöm hogy részletesen és normálisan le írtad 12. Kérdező.

Most írtam neki nem rég hogy beszéljünk miért van ez az stb akkor is fent van és nem ír vissza, instán is fent van és mindenhol mármint elérhető

És kezd engem kicsit tönkre tenni..😕

dec. 31. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!