Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell nyelves csokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell nyelves csokot adni? Neha osszeerneka nyelvek ennyi? Vagy korzes?

Figyelt kérdés
jan. 8. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A protkot hagy bent 🤣
jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jól esik.
jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kontextusfüggő, gyakorolni kell/ráérezni, szinte mindenkinek más jön be.

Én pl alapjáraton utálom a nyelves csókot.

jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Smároltam már olyannal aki szinte megette a fél arcom. Próbáltam neki megmutatni, sőt konkrétan meg is kérdeztem megmutathatom-e, hogyan lenne nekem jó. Azt mondta a pasi persze, próbáltam rávezetni, hogy eleinte nyelv nélkül csak szép finoman, aztán szép lassan, de nem ment neki, továbbra is megette a fejemet kb. Eluntam.


Egyébként a legtöbb ember erre sztem ösztönösen ráérez. Volt olyan amikor nagyon hosszú idő (évek) kihagyás után csókolóztam valaki újjal, mondtam neki, hogy szóljon ha valami nem tetszik, de azt mondta minden jó. Fel kell venni a ritmust, de szem ha vonzódtok egymáshoz ez többnyire megvan.


Ne edd meg a másik arcát, nem kell az egész nyelved átdugni, nem kell úgy járatni, mint a propellert, nem kell konkrétan körözni a másik szájában. Ezt nem lehet leírni... ha majd jön a helyzet, ráérzel és ne félj kérdezni és azt se félj megmondani mit szeretsz.

jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!