Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a melleim osszeern...

Zavar, hogy a melleim osszeernek?!

Figyelt kérdés
Hiztam egy kicsit es most ha pl oldalt fekszem, akkor a melleim osszeernek. A felul levo hozzaer az alatta levohoz es ez engem zavar. Lett egy keveske hus a hasam korul is, es most ha lehajolok, vagy oldalra hajolok, erzem, hogy a hurkak osszeernek es elegge irrital a dolog. Olyan szintem zavar, hogy nem veszek fel itthon felsot, ha egyedul vagyok, akkor a melltartot is ledobom. Mindig nagyon vekony voltam es nekem ez szokatlan, hogy barhol is hurkas legyek, egyaltalan nem jott fel sok de hatarozottan mas erzes.Meg lehet ezt szokni egyaltalan?
2018. máj. 22. 18:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azert nem evszek fel felsot, mert a hurkak osszeernek es a polo surolja oket es meg jobban erzem, hogy ott vannak. Nem tudom elkepzelni mit csinalnek ha a melleim nagyok lennenek, marmint most igy, hogy eddig kicsik voltak..
2018. máj. 22. 18:05
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

??? Mi a kérdés? A felül levő melled hozzáér az alatta levőhöz? Mi van? :D


Egyébként engem nem zavar, hogy összeérnek! És szerintem neked sem ez a legkisebb gondod...

2018. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha eddig nem ért össze a melled, akkor neked nagyon picik vannak alapból. Nekem is csak 75b a méretem, de természetesen összeérnek, ez így normális, örülj neki.
2018. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem hurka, hogy a nem apró mellre hat a gravitáció... Ez a normális.
2018. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen eleg kicsit vannak, meg kisebbek voltak, ehhez voltam szokva, es zavar, hogy most az utamban vannak, erzem oket, hogy ott vannak, hozzaernek a hasamhoz ha gornyedek. Hurkaim is lettem foleg az oldalamon, hatamon alul es ha oldalra hajolok akkor osszeernek a redok, 3 redo.. nem birom ki segitseg.. surgosen le kell fogynom legalabb 3 kilot!
2018. máj. 22. 19:08
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem nagy problema de engem halalosan idegesit!
2018. máj. 22. 19:09
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

"Meg lehet ezt szokni egyaltalan?"

Én a hülyéket sose bírom megszokni.

2018. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked pszichiáter kéne...
2018. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez a mell dolog veszelyesnek hangzik. Kuldj egy kepet hogy pontosan tudjuk hogy mennyire veszes a dolog. 😁😂
2018. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Hogy sikerült így meghizni?
2018. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!