Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 35 èvesen összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 èvesen összejönnétek olyan fèrfival aki vàltott nevelésben neveli a kisfiàt?

Figyelt kérdés

A férfi 40 éves a kisfia 6 éves múlt, első osztályos.

Várok pro és kontra érveket.


jan. 10. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekessel soha. Te mindig csak a 2.leszel.
jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Csak kontra érvek léteznek.
jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Hogyha van jobb lehetőségem, akkor nem. Kevesebb ideje jut rád, mindig képben lesz az ex.
jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem szeretnék gyereket az életembe. Sajátot sem, másét sem.
jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ebben a korban ( 40-45 között kb) nem igazán van olyan akinek nincs gyereke. Csak itt ugye egy hetet itt egy hetet az anyjánál van.
jan. 10. 17:12
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Ezt neked kell eldönteni, hogy te mennyire tudod ezt tolerálni. Sok dologtól függ.

Saját példám: 25 évesen nem zavart, hogy a páromnak van két lánya, és nagyjából ugyanannyit voltak nálunk, mint az anyjánál. Jól kijöttünk, aranyosak voltak, szófogadóak, velük semmi gond nem lett volna. Viszont nehezebb volt szakítani, mert őket se láttam többet.

40 évesen, mikor már nekem is volt két gyerekem, volt olyan kapcsolat, ami azért futott zátonyra, mert a pasi neveletlen fia elviselhetetlen volt röbid távon is. Direkt szekálta az enyéim, utána ment árulkodni, irigy és rosszindulatú. Nem áltattam magam, a pasi nevelése IS. Viszont közös programot se szerettem volna velük, nem hogy együtt élni. Úgyhogy szépen búcsút intettünk egymásnak.

jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon sok tényezős.


Én nem szeretem a gyerekeket. Ha ott élne nála, mi nem tudnánk együtt élni. Még, ha kamasz lenne, mert velük már szót értek..


Önmagában nem zárja ki szerintem, ha kijön az adott nő az adott gyerekkel és nem kavar az ex.

jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jol jonne. Már elore meglenne a teso is ezzel. Es besegit egy nő is legalább.
jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de neked kell tudni, hogy menn,ire tudnád ezt tolerálni
jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ az ex mennyire van képbe. Ha nem zavar be a kapcsolatba akk nem zavar.
jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!