Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélkül,de működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hans Pötterman kérdése:

Szerelem nélkül,de működő kapcsolat? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A szerelem mámora , átlagosan meddig marad meg,illetve mennyire hatarozza meg egy kapcsolat tartósságát összességében? Eldobnátok egy relatív hosszú kapcsolatot, ahol sajnos nem érkezett meg a rózsaszín ködös szerelem, de azért megvagytok?

jan. 12. 19:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Valamit, azaz ezt, úgy érzem hiányzik az életemből. Ahogy telik az idő sajnos egyre nagyobb fontosságát, hiányát érzem .
jan. 12. 19:13
 2/20 anonim ***** válasza:

En nem tudok olyanokkal lenni akik felé nem érzek. Próbaltqm mqrt mert csendesrendes, aztán nekem így mégsem ment.

Viszont a szerelem meg legtöbbször sírással is együttjár kéz a kézben..

jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*jav próbáltam már
jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki annak érzi hiányát, amit nem kap meg, aztán ha megvan, akkor elöbb-utóbb rájön, hogy amire annyira várt, nem is olyan fontos.

A rózsaszín ködös szerelem szép és jó, de így visszagondolva nekem mindig csak hátrányom származott belöle, mert olyan dolgokba is belementem a rózsaszín köd miatt, amibe tiszta fejjel biztosan nem mennék, ill. nem hagytam volna.

Nagyon jó példáim vannak a régi kapcsolataimból erre: volt egy exem, aki nem nagyon volt jó kézügyességben, mindig a szomszéd srácot hívtam, ha valamit meg kellett szerelni, ö olyan ezermester típus volt. Akkor azt gondoltam, á mennyire hiányzik nekem egy ilyen férfi, aki mindent megcsinál. Hát bele is zúgtam, volt ott rózsaszín köd, de olyan szinten, hogy két hétig enni sem bírtam rendesen, dolgozni se, mert máshol járt az eszem. Na aztán ott jött csak a feketeleves, sajnos nagyon hamar kiderült, hogy egy hazug, eröszakos f.sz. Csak addigra már bent lakott a házamban, ahová a rózsaszín ködben költöztettem be. Szóval a köd hamar eloszlott és megmaradt az érzés, hogy én egy ilyen emberrel nem akarok együtt élni.

jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen kapcsolatban bennemaradni.
jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hű, hát úgy látom vegyesek a tapasztalatok.

4-es, sajnálom hogy ilyen rosszul alakult. Igazad lehet abban is ,az embernek mindig az kell,ami éppen nincs. Elcseszett tulajdonságunk ez 😔😔😔😔 egyszerűen csak szól a vészharang a fejemben .. viszont nem is olyan élhetetlen kapcsolat.. á, nem tudom. ...

jan. 12. 20:04
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Én próbáltam szerelem nélkül kapcsolatban maradni. Kedveltem mint embert eleinte, és próbáltam megszeretni is, de nem ment, nem voltam szerelmes. Nem is működött. Annyira nem, hogy el is hagytam.

Most már közel 14 éve vagyok együtt a férjemmel, kölcsönös szerelmen alapul a kapcsolatunk, ég és föld a különbség olyannal együtt lenni huzamosabb ideje, akibe szerelmes vagyok.😊

jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

Gratulálok! Irigylésre méltó a sikertörténetetek. Hosszú boldog éveket Nektek!

jan. 12. 21:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem. Sztm az erős szeretet fontosabb.
jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Feleslegesnek tartják a szerelmet, pedig kötődést hoz létre, ami a szerelem elmúlása után is kitart. Persze vannak más alapú kötődések is: szeretet, anyagi érdek, szexuális megszokás, közös gyerek.

Nyilván egy lakhatási kötöttség akár erősebb is lehet a szerelem által létrehozott kötődésnél, de a legkönnyebb azzal együtt élni, akit szeretünk.

jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!