Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez lenne az igaz szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Mikor megláttam a férfit először nagyon csúnyának láttam, abszolút nem volt az esetem ,most hogy együtt dolgozunk és minden nap beszélgetünk, nevetünk, lelkizünk valahogy többet kezdek érezni iránta ,állandóan rá gondolok és végül is nem is olyan csúnya, nagyon cuki a szeme meg a mosolya
jan. 12. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyenben részem, nem lett igaz szerelem. Neked kell érezned.
jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ebből még lehet akár szerelem is ez még csak kémia
jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb szerelmeim pont így kezdődtek. Aztán valahogy mindig én húztam a rövidebbet. Először csúnyának találtam a pasit, aztán beszélgettünk, taliztunk és bumm szerelmes lettem. Kétszer volt ilyen. Mindkétszer velem szakítottak és nagyon kivoltam miattuk.
jan. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
jan. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Mi a kamu és miért?
jan. 13. 06:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szerettem olyan csúnya nőt hogy csak na!

Akkor nem láttam csúnyának.

jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!