Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet szexuális vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet szexuális vonzalom nélkül szerelem?

Figyelt kérdés
Tehát így szexuálisan nem mozgat meg de ettől függetlenül nagyon jó vele, állandóan rá gondolok, mikor vele vagyok gyomromban pillangók, de nem feküdnék le vele.... mi ez az egész...?
jan. 14. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
barátzóna
jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz amikor rá gondolsz? Nem gondolsz vele a szexre vagy arra sem vágysz hogy hozzádérjen?
jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12. Igen megöleljen hozzábújjak hozzáérjek
jan. 14. 21:44
 14/17 anonim ***** válasza:

Most kezdődött?

Ha nagyon az elején vagy talán akkor el tudom képzelni, bár akkor is furcsa, hogy a szexet konkrétan elutasítod vele.

jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kizárt

Itt valami nagyon nem stimmel

jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szimplán most először komolyan belezúgtál valakibe? Mert olyankor valóban nem a szex a prio. Nekem ha tetszik valaki általában elképzelem milyen lesz a szex. De amikor úgy érzem szerelmes vagyok akkor nem, leblokkol az agyam és totál a jelent élem meg. :)
jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én beleszerettem egy okádékba, mielőtt ezt elkezdtem volna érezni, úgy voltam vele, hogy ezzel biztos nem szexelnék soha. Aztán beleszerettem és így már le tudtam vele feküdni és akartam is.
jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!