Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet szexuális vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet szexuális vonzalom nélkül szerelem?

Figyelt kérdés
Tehát így szexuálisan nem mozgat meg de ettől függetlenül nagyon jó vele, állandóan rá gondolok, mikor vele vagyok gyomromban pillangók, de nem feküdnék le vele.... mi ez az egész...?
jan. 14. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Aszexuális vagy.
jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem még hasonlót. Más iránt éreztél már szexuális vonzalmat?
jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, az kimaradt, hogy szexuális vonzalom szerelem nélkül már többször volt.
jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem letezik a munkahelyi plátoi pasikollegám


Szerelmes vagyok van kémia is flörtölünk is, de nem feküdnék vele le. Mert ugyis tudom hogy nekem sz.r lenne.

Ismerem már azt hogy valakièrt oda vissza vagyok az ágyban meg minden a pasikrol szól csak.

jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jav

vagyok,

jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aszexuális többször voltam már kapcsolatban és volt szexuális vonzalom, ilyen van most, hogy nem vonzódok hozzá szexuálisan de folyamatosan rá gondolok pillangók a gyomromban enni nem tudok stb
jan. 14. 19:28
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 4-es, szinte biztos vagyok benne, ha oda jutnátok, megtennéd.
jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze. Ha létezik szexuális vonzalom szerelem nélkül, ez miért ne létezhetne? Csak mert a filmekben az van? Ezerféle módon meg lehet élni a szerelmet.
jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én el sem tudtam volna képzelni soha, hogy a férjem és én lefeküdjünk, 5 éve ismertünk már egymást, mielőtt összejöttünk. Mindig a ducibb srácok tetszettek, aztán csak úgy elkezdődött minden magától. Szerintem nem is az, hogy erőltetni kell, de egy próbát talán megérne.

Ő mit érez?

jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

7 ha meg is tenném se élvezném.

Pl ha kidobnanak minket egy lakatlan szigeten elobb utobb ugyis meghúzna, csak orgazmusom nem lenne tőle soha.

Valahogy nem látom ki belőle hogy ne okozna csalodast mint a többi akire gerjedtem.

jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!