Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véget vetettem az egésznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vetettem az egésznek, most mégis én érzem magam rosszul. Mit tegyek? 24/F

Figyelt kérdés

Flörtölni kezdtünk egy nővel, akivel először három hónapig csak barátok voltunk online. Először csak chaten beszélgettünk, és egy idő után el is kezdett dicsérgetni, hogy szerinte milyen jóképű vagyok meg a belsőm is érdekes. Először fura volt tőle, mert ugye csak barátok voltunk, de aztán én is elkezdtem vele flörtölni. Így kezdett el kialakulni a dolog. Utána beszéltünk videóhívásban, ott is szimpatikusak voltunk egymásnak.

Elkezdte mondani, hogy ő majd többet akar, érdekesnek tart, őt én érdeklem. Én nem tudtam eldönteni mit akarok, mert azelőtt ugye sokáig csak barátként tekintettem rá és furcsa volt a hirtelen változás tőle. Megszoktam, hogy ilyen haveri kapcsolatunk van, tanácsokat adunk egymásnak meg ilyenek, és előtte sosem tekintettem rá nőként, mert nekem sokáig más nő tetszett. Viszont miután flörtöltem vele, én is furán éreztem magam. Rájöttem, hogy ő is egy vonzó nő, de még mindig nem voltam benne biztos, hogy valami komolyat is akarok tőle. Főleg azért, mert én huszonnégy vagyok, ő meg csak tizenkilenc. Ezzel így önmagában nem is lenne baj, mert lehet valaki ennyi idősen is érett, viszont ő egyáltalán nem tűnik annak. Ezt abból szűrtem le, ahogy a flörtölésünk után viselkedett.


Nem tetszett neki, ha más lányok véletlen témába kerültek, pl. egy másik lány barátom, akit évek óta ismerek és sose akarnék tőle semmit. Plusz, egyébként randizik egy sráccal. Na most ezen nagyon kiakadt, hogy én más lányokkal is beszélgetek. Besértődött, aztán elkezdte a fejemhez vágni a dolgokat, hogy akkor beszélgessek más lányokkal esténként, ő ugyan nem fog miattam fent maradni, stb. De nem csak a féltékenység volt az egyetlen baja. Azt mondta nem tud rajtam kiigazodni, mert flörtölök vele, utána meg úgy viselkedek (szerinte) mintha nem történt volna semmi. Szerintem ez nem így van, meg továbbra is beszélgettem vele ugyanúgy. Ő egyből azt várta volna, hogy halmozzam el folyamatos figyelemmel és törődéssel. Ráadásul mindenen megsértődött, legyen az akár egy apró vicc. Ő magára vett mindent, mert nem érezte elég jónak magát. Ami érthető, mert sokan elhagyták már, illetve a szüleivel sem a legjobb a kapcsolata. Viszont nekem úgy tűnt nárcisztikus jellemzőket mutat, folyton a középpontba akart lenni és magáról beszélni. Nagyon hirtelen kapta fel a vizet mindig. Volt, hogy pár percenként változott a hangulata, legalábbis úgy jött le az írásából. Utána mindig kibékültünk, én egyébként türelmes ember vagyok egy bizonyos pontig, szóval ez nem esett nehezemre. De ezek a viták mindig újra kezdődtek. Már ott tartottunk, hogy eljuthattunk volna az első találkozóig, de betelt nálam a pohár. Besokaltam az egésztől, úgyhogy lezártam a dolgot. Tudtam, hogy valószínűleg úgy sem tudnék a barátja maradni. Állítása szerint többet akart és bizsergett a gyomra mikor velem beszélt. Ha ez igaz, akkor lehet többet érzett irántam, így meg nehéz lett volna barátoknak maradni.


Azt mondom, ha egy picit érettebb lett volna, talán megpróbálok vele valami komolyabbat. Vonzódni vonzódtam hozzá, nagyon is. Ha találkoztunk volna, valószínűleg nem bírtam volna megállni, hogy ne érintsem meg. De egyszerűen, idegileg teljesen kikészített, még így chaten keresztül is a folyamatos féltékenykedéssel és drámázással, akkor mi lett volna egy kapcsolatban? Lehet ott még durvábban viselkedett volna.


Egy hete zártam le vele, elfogadta a döntésem. Az első nap megkönnyebbültem, úgy voltam vele végre többet nem fognak jönni az üzenetek és nem lesz min stresszelnem. A második nap már kezdtem kicsit lemenni lelkileg, mostanra pedig már egyre kedvetlenebb vagyok. Nem hinném szerelmes voltam bele, de akkor miért bánt ennyire a dolog? Valszeg csak vonzalmat éreztem iránta, most mégis üresnek érzem magam. Ha jönne tőle az üzenet, jobb kedvem lenne, de félek, hogy az öröm csak kis ideig tartana, aztán megint jönnének a viták meg a stressz. Akarok is vele beszélni, meg nem is. Az furán venné ki magát, ha én írnék rá, miután lezártam. Mit kellene tegyek szerintetek? Írjak rá vagy várjak az üzenetére? Vagy felejtsem el őt? Azt se tudom mi az, amit iránta érzek.



jan. 16. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira mindenki "nárcisztikus", hogy hamar rászokunk a figyelemre, hogy valaki érdeklődik, kíváncsi ránk... Ha épp nincs senkije az embernek, az is elbizonytalanítja, hogy nem kellett-e volna elfogadóbbnak lenni, lesz-e másik lehetőség. Ha barátok voltatok, az az idő is beleszámít a kötődésbe. Bár azért ez az online "barátság" és írogatás sosem ugyanaz, mint élőben, amikor hallod a másik hangját, látod az egész alakos testbeszédét, érzed az illatát...
jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez segít,biztosan nem fog változni amíg idősebb nem lesz.Egy ideig visszafogná magát ezekkel a féltékenységi rohamokkal,de újra és újra előtérbe kerülne. Toxikus a lány sajnos,én nem foglalkoznék vele,de ha te úgy érzed ennek még nincs vége,akkor valószínűleg így van,de arra készülj fel ha úgy döntenél hogy folytatod..hogy ő ugyanolyan féltékeny és manipulatív marad mint amilyen eddig volt.
jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!